(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Зі святом харчової промисловості!

Харчова галузь динамічно розвивається і міцно утримує лідируючі позиції на вітчизняному ринку. Натхненне й уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширює асортимент та забезпечує високу конкурентоспроможність вітчизняного продукту. Завдяки своїй якості, поживним і смаковим властивостям продовольчі товари країни користуються широким попитом у споживачів. «Добре, бо українське», має стати гаслом не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

День працівника харчової промисловості вважають своїм професійним святом не тільки колективи підприємств, які давно відомі як виробники харчової продукції, але і десятки малих приватних підприємств, які сьогодні працюють у сфері виготовлення продуктів харчування, організації і заклади, що обслуговують фахівців та підприємства галузі. Так і Центральна науковотехнічна бібліотека харчової і переробної промисловості України вважає День працівника харчової промисловості своїм святом та бажає вам, шановні працівники харчової промисловості, невичерпної енергії, нових трудових здобутків, родинного тепла, миру, злагоди та добробуту!

Колектив ЦНТБ

 

До свята харчової промисловості підготовлена тематична виставка "Функціональне харчування". з якою можно ознайомитись у бібліотеці та на сайті http://cntb.at.ua/load/starodruki/funkcionalne_kharchuvannja/5-1-0-718

Добавил: CNTB, 15.10.2019