(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

З нових надходжень - Презентація книги: Фролова Н.Е. Фізико-хімічні основи одержання ефірних олій

Фролова Н.Е. Фізико-хімічні основи одержання ефірних олій . Практикум: навч.посіб./Н.Е. Фролова, В.Д. Іванова, Н.В. Чепель. – К.:НУХТ, 2011. - 264 с.: табл., рис.

Навчальний посібник  підготовлено для студентів вузів, які навчаються за напрямом підготовки «Харчові технології та інженерія». Може бути корисним інженерам-технологам харчових виробництв, працівникам дослідницьких лабораторій.

У вступі зазначається  актуальність предмету, викладеного у посібнику. Це офірні олії, їх використання в харчовій промисловості.

Застосування в харчових технологіях ефірних олій потребує знання їх хімічного складу, фізико-хімічних та органолептичних властивостей, що відбуваються під час перероблення пряно-ароматичної сировини й одержання ефірних олій.

Посібник містить теоретичні відомості про рослинну ефіроносну сировину, про окремі види широковживаних олій, їхні властивості та склад.

Цікава інформація. До Реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, включено 32 сорти ефіроолійних культур. Це коріандр посівний, троянда ефіроолійна, шавлія мускатна, лаванда вузьколиста, м’ята перцева, кмин, кріп духмяний, фенхель звичайний, ганус звичайний, котяча м’ята, деревій звичайний та інші.

Більше в рубриці "Презентація книги".. 

http://cntb.com.ua/load/tematichni_vistavki/frolova_n_e_fiziko_khimichni_osnovi_oderzhannja_efirnikh_olij/3-1-0-533

Добавил: CNTB, 29.11.2018