(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

З Днем соборності, Україно!

Істинна сила і мудрість полягає не в тому, щоб витягувати через століття старі кривди, а в тому, щоб навчитися прощати, розумітися і жити в злагоді. 

Богдан Ступка

 

Вельмишановні співгромадяни!
Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми — єдиний народ! Отже, прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу —Дня соборності незалежної України!
Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях, усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.
Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичимо усім громадянам України здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. 
Зі  святом вас! 

Добавил: CNTB, 18.01.2019