(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

З Днем народження, Бібліотеко!

В 2020 році виповнилось 76 років від дня заснування ЦНТБ. За роки існування бібліотеки для фахівців харчових виробництв був створений якісний галузевий фонд, який і сьогодні є цінністю для читачів.

28 листопада 1944 року з’явився перший запис у інвентарній книзі Центральної науково-технічної бібліотеки харчової і переробної промисловості.

Розпочиналась бібліотека з двох тисяч документів. Ауэрман Л.Я. «Технология хлебопечения» 1942 року видання;  Фролов-Багреев А. «Советское шампанское» 1943 року; Войткевич А.Ф. «Микробиология молока» 1940 року, Бобрик И.П. «Оборудование спиртовых заводов» 1943 року – такі перші книжки записано у першій інвентарній книзі. Сьогодні у фонді нараховується понад 400 тисяч примірників науково-технічної літератури. На бібліотечних полицях зберігаються цінні старовинні книги, праці видатних діячів харчової промисловості, видання з технології та обладнання харчових виробництв, різноманітні рецептури.

Сьогодні ЦНТБ пропонує видання з надходжень до фонду в 2020 році,  виставку та список за посиланням.

http://cntb.at.ua/load/starodruki/novi_nadkhodzhennja/5-1-0-1106

 

 

 

Шановні колеги, дорогі друзі!

Дозвольте привітати з прекрасним святом - 76-річчям заснування Центральної науково – технічної бібліотеки харчової і переробної промисловості України  - найбільшої скарбниці духовних багатств  харчової галузі

Місце Бібліотеки в культурному просторі країни залежить від освіченості та професіоналізму працівників - спеціалістів високої кваліфікації. Саме їх повсякденна робота сприяє удосконаленню та розвитку діяльності книгозбірні.
Ваша праця, шановні колеги, націлена на те, щоб Бібліотека відповідала вимогам XXI століття і щоб кожний читач міг знайти відповіді на питання, пов'язані з історією, філософією, наукою, культурою, минулим, сьогоденням та майбутнім.
В осінню пору, яка приваблює очі своєю неповторною красою і наштовхує на філософські роздуми, ЦНТБ  відзначає свій день народження. У кожній сфері професійної діяльності є колективи, котрі своїми ідеями, завзяттям, наснагою надають справі, якій слугують, особливого змісту, перетворюють її у головне покликання свого життя. Саме таким є колектив ЦНТБ. 
Від усього серця зичимо всім міцного здоров'я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру та благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!

Більше інформації за посиланнями

http://cntb.at.ua/index/fondi_biblioteki/0-10

http://cntb.at.ua/index/storinki_istoriji_kharchovoji_galuzi_ukrajini/0-40

http://cntb.at.ua/load/virtualni_vistavki/prezentacija_ridkisnoji_knigi_z_fondu_biblioteki_1897_roku_vidannja/4-1-0-486

http://cntb.at.ua/news/aktualno_z_minulogo_biblioteka_vidznachae_juvilej_ridkisnoji_knigi_jakij_vipovnilosja_85_rokiv/2018-01-29-85

http://cntb.at.ua/index/0-2

http://cntb.at.ua/load/starodruki/fond_ridkisnoji_i_cinnoji_literaturi_centralnoji_naukovo_tekhnichnoji_biblioteki_kharchovoji_i_pererobnoji_promislovosti_ukrajini/5-1-0-757

http://cntb.at.ua/load/tematichni_vistavki/cikavi_novinki_biblioteki/3-1-0-423

http://cntb.at.ua/news/prezentacija_cikavikh_knig_z_rubriki_z_minulogo_v_majbutne/2018-04-19-95

Більше про бібліотеки світу за посиланням

http://cntb.at.ua/load/dozvillja/biblioteka_eskorialu/9-1-0-704

http://cntb.at.ua/load/tema_jizhi_v_mistectvi/kulinarija_v_epokhu_vidrodzhennja/8-1-0-867

http://cntb.at.ua/load/cikavi_fakti/pro_cifrovij_etiket_bibliotekarja/6-1-0-1035

З нагоди свята скористайтесь чудовими рецептами у рубриці «Харчові родзинки»

http://cntb.at.ua/load/kharchovi_rodzinki_recept_tizhnja/limonni_keksi/7-1-0-1104

http://cntb.at.ua/load/kharchovi_rodzinki_recept_tizhnja/colodka_vipichka_keks/7-1-0-1105

Для бібліотечних працівників корисна інформація

http://cntb.at.ua/index/na_dopomogu_bibliotekarjam/0-48

Добавил: CNTB, 27.11.2020