(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Всесвітня продовольча програма

Їжа є найкращою вакциною проти хаосу, поки ми не отримаємо медичну вакцину.

                   Всесвітня продовольча програма

Лауреатом Нобілевської премії миру 2020 стала Всесвітня продовольча програма (ВПП) ООН. Про це 9 жовтня 2020 року повідомив сайт Нобілевського комітету. Всесвітня продовольча програма, яка була заснована в 1963 році,  найбільша гуманітарна організація під егідою ООН, яка займається боротьбою з голодом і сприяє продовольчій безпеці.

В 2019 році ВПП допомогла майже 100 міліонам людей у 88 країнах, які страждали від голоду та недостачі продовольства, в тому числі в районах, що постраджали від війни.

Щорічно майже 150 країн відзначають Всесвітній день продовольства. Дата святкування – 16 жовтня є днем створення Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в 1945 році. В цей день вперше країни світу офіційно проголосили викорінювання голоду на планеті однією з найважливіших задач. Мета свята - донести до суспільства інформацію про світову продовольчу проблему. Всесвітній день продовольства несе просвітницьку функцію і є датою проведення благодійних акцій. Споживач все частіше схиляється до більш здорової та поживної  їжі, що виробляється екологічно безпечним способом. Комісія «Кодекс Аліментаріус» займається здійсненням Спільної програми ФАО/ВОЗ з стандартів на харчові продукти. Codex Alimentariusозначає «харчове законодавство» або «харчовий кодекс» і являє собою збірник міжнародно схвалених і поданих в однаковому вигляді стандартів на харчові продукти, спрямованих на захист здоров’я споживачів і гарантування чесної практики в торгівлі ними.

ЦНТБ вітає своїх користувачів з Всесвітнім днем продовольства і пропонує виставку видань «Кодекс Аліментаріус», що є в нашому фонді літератури та завітати до рубрики «Презентація книги».

http://cntb.com.ua/load/starodruki/kodeks_alimentarius_mizhnarodna_turbota_pro_zdorov_ja_spozhivachiv_kharchovoji_produkciji_do_vsesvitnogo_dnja_prodovolstva_16_zhovtnja/5-1-0-508

Презентація книги «Інноваційні методи обробки продовольчої сировини: моногр./С.Ю.Миколенко, О.В. Гончарова, А.М. Пугач, А.В.Купченко та ін. – Дніпро:Журфонд, 2017.- 224 с. –Бібліогр. в кінці розд.: іл.»

http://cntb.at.ua/load/tematichni_vistavki/innovacijni_metodi_obrobki_prodovolchoji_sirovini/3-1-0-1053

Корисні матеріали у рубриці «Цікаві факти»

http://cntb.at.ua/load/cikavi_fakti/ukrajina_mozhe_stati_odnim_zi_svitovikh_lideriv_iz_virobnictva_produktiv_kharchuvannja/6-1-0-1052

http://cntb.at.ua/load/cikavi_fakti/6

Відвідайте рубріку «Тема їжі в мистецтві» за посиланням

http://cntb.at.ua/load/tema_jizhi_v_mistectvi/8

А також  рецепти у рубриці «Харчові родзинки»

http://cntb.at.ua/load/kharchovi_rodzinki_recept_tizhnja/7

 

 

Добавил: CNTB, 16.10.2020