(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Вітання з нагоди 74-річчя заснування Центральної науково – технічної бібліотеки харчової і переробної промисловості України

Шановні колеги, дорогі друзі!
Дозвольте привітати всіх з прекрасним святом - 74-річчям заснування Центральної науково – технічної бібліотеки харчової і переробної промисловості України  - найбільшої скарбниці духовних багатств  харчової галузі

Місце Бібліотеки в культурному просторі країни залежить від освіченості та професіоналізму працівників - спеціалістів високої кваліфікації. Саме їх повсякденна робота сприяє удосконаленню та розвитку діяльності книгозбірні.
Ваша праця, шановні колеги, націлена на те, щоб Бібліотека відповідала вимогам XXI століття і щоб кожний читач міг знайти відповіді на питання, пов'язані з історією, філософією, наукою, культурою, минулим, сьогоденням та майбутнім.
В осінню пору, яка приваблює очі своєю неповторною красою і наштовхує на філософські роздуми, ЦНТБ  відзначає свій день народження. У кожній сфері професійної діяльності є колективи, котрі своїми ідеями, завзяттям, наснагою надають справі, якій слугують, особливого змісту, перетворюють її у головне покликання свого життя. Саме таким є колектив ЦНТБ. 
Від усього серця зичимо всім міцного здоров'я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру та благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!

 

 

Добавил: CNTB, 23.11.2018