(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Вітаємо з Днем музеїв

Щорічно, починаючи з 1977 року, 18 травня відзначається Міжнародний день музеїв. Ми звикли сприймати музеї як скарбниці мистецтва, старовини. Ви здивуєтесь, що в якості музейних експонатів, колекціонують  предмети, які шокують! Відвідавши деякі екстравагантні музеї ви розширите свій кругозір і отримаєте позитивні емоції.

 В Бостоні вже 20 років існує Музей поганого мистецтва. Там зібрані картини, авторів яких мало турбували закони живописання. В Загребі заснували Музей розбитих сердець. В музейній експозиції представлені  романтичні листи, одяг, подарунки - свідоцтва палких почуттів. В паризькому Музеї магії вас проведуть коридорами, повними оптичних ілюзій, атрибутами фокусників, починаючи з XVIII століття і до сучасності. Відвідувачів музею Вельветеріі, який знаходиться у Лос-Анджелисі, зустрічають експонати виконані з  плюшевої тканини. У колекції з 400  картин представлені  оксамитові портрети Брітні Спірс, Майкла Джексона, Ісуса Христа та інших. Музей брехні – демонструє дивні експонати:  радіо, що веде мовлення на легендарному «Титаніку», вухо Ван Гога, вуса Гітлера, килим-літак. Господар галереї майстерно організував химерну ілюзію, попередивши відвідувачів «не вірити своїм очам». В світі існує Музей реклами і знаходиться він у Франції. Тут представлено 100 000 зразків афіш, оголошень,  плакатів.

 Захоплююча подорож у веселий світ іграшок чекає на вас в Музеї дитинства, який знаходиться у Харкові. Тут представлені  предмети дитячого вжитку: іграшки, старовинні ігри періоду XIX - XX століть. Відвідайте унікальний Музей Гуцульської магії, який з 2015 року приймає гостей в Верховині. Тут панує таємничість легендарних карпатських мольфарів, магів. У музеї проводяться унікальні майстер-класи, під час яких гості виготовляють свій особистий магічний амулет. У Львові функціонує дуже вражаючий арт-проект -  Музей ідей. Тут народжуються та втілюються в життя сміливі творчі фантазії, проводяться цікаві художні виставки, фестивалі і концерти. Розташований незвичайний музей в будівлі колишнього монастиря.

У будівлі Київської адміністрації метрополітену діє музей присвячений історії столичного метро. В музеї представленні фотографії, пояснювальні стенди. У вітринах можна побачити макети станцій та вагонів метрополітену різних часів, жетони та квитки. У столичному парку «Нивки» працює єдиний в Україні  Музей циркового мистецтва. Основу експозиції складає реквізит циркових номерів,  ретро-фото зірок  вітчизняної і світової циркової арени з їх автографами. На території заводу з переробки вторсировини у Києві розташований Музей сміття. Кількість експонатів - близько 1 млн. Серед них старовинні телевізори, радіоприймачі, програвачі, магнітофони, патефони, самовари, фотоапарати, а також перший пилосмок. Цей перелік можна ще продовжувати.

Музейна аура здатна подарувати безмежно різноманітний відпочинок. Експозиція таких музеїв завжди несподівана, але вражаюча увагу. Шановні наші читачі! Ви можете відвідати музеї не виходячи з дому. Проводьте карантин з користю! Пропонуємо вам перелік інформаційних ресурсів, якими можна скористатись. Приємного перегляду!

Посилання до матеріалу:http://hutsul.museum/pysanka/

 http://museumtoilet.com.ua/,     http://www.metro.kiev.ua/

Посилання в рубрику "Цікаві факти"

http://cntb.at.ua/load/cikavi_fakti/top_10_nezvichajnikh_muzejiv_jizhi_v_sviti/6-1-0-894

Посилання в рубрику "Дозвілля"

http://cntb.at.ua/load/dozvillja/literaturno_memorialnij_muzej_kvartira_p_tichini/9-1-0-895

Добавил: CNTB, 14.05.2020