(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Вітаємо з 75-річчям створення Центральної науково-технічної бібліотеки харчової і переробної промисловості України!

Сьогодні, напередодні Різдвяних та Новорічних свят, готуючись до підсумків року, що минає, згадаємо з теплотою моменти нашого життя, пов'язані з бібліотекою, в якій ми зараз знаходимося. Центральна науково-технічна бібліотека харчової і переробної промисловості України одна з перших галузевих бібліотек у нашій країні. Наприкінці листопаду цього року їй виповнилось 75 років!

 

 

 

   Перші документи бібліотеки

 

   Перші книги із фонду бібліотеки

Ми працюємо у центрі Києва, неподалік від Майдану незалежності, на вулиці, яка носить ім’я видатного письменника, філолога Бориса Грінченка.Сьогодні в ЦНТБ нараховується біля півмільйона примірників різних видів науково-технічної літератури. Створені унікальні фонди, якими користується не одне покоління фахівців харчової промисловості. На бібліотечних поличках  зберігаються цінні старовинні книги, праці науковців, видатних діячів харчової промисловості,  видання з технології та обладнання харчових виробництв, різноманітні рецептури. Зокрема, «Химическая часть товароведения. Исследования съестных припасов и напитков» А.Н. Ходнева 1859 року видання; «Записки Киевского отделения Императорского русского технического общества по сахарной промышленности» - 1902 року; «Русское виноградное вино и херес» М. Блаумберга – 1899 року;  «Сельскохозяйственные промыслы. Производство: уксусное, свеклосахарное, крахмальное, крахмальной камеди, крахмального сахара, крахмальной патоки, сыра и масла» Отто – 1870 року та інші. Бібліографічною рідкістю є також журнали з харчових виробництв з 1922 року.

 

   Новинки фонду сьогодні

Кожного дня ми ділимося з нашими користувачами нашим скарбом. Так, не дивуйтеся. Ми вважаємо, що кожен книжковий стелаж - це скринька з коштовностями. А кожна книга - самоцвіт. Але на відміну від тих, хто збирає матеріальні цінності, той, хто любить книги, завжди готовий поділитися з оточуючими своїм багатством.

На сайті бібліотеки можна ознайомитись з цікавими виданнями. Ми відмічаємо не тільки ювілеї нашої бібліотеки, але і ювілеї книг з нашого фонду. Так, було відзначено 120-річний ювілей книги Симонов Л,Н, «Медоварение заводское и домашнее». – С.-Петербург: Типография Евдокимова, 1898, 100-річний ювілей – «Труды Совещания по установлению обязательных методов исследования виноградного вина /Департамент замледелия. – Одесса, 1917 (друк староруською), книгу, якій виповнилося 85 років - Гріммер В. Хемія і фізіологія молока. Із вступом проф. Цітцшмана «Будова й функція молочної залози». - Переклад з другого німецького видання. – Харків: Держсільгоспвидав, 1933.- 276 с.  та багато інших.   

Приділяємо увагу актуальним темам сьогодення: контроль якості та безпечності харчових продуктів, обладнання харчових виробництв, питання удосконалення технологій та організації виробництв, технологія дитячого та функціонального харчування, екологія природокористування, стан продовольчих товарів у світі, співробітництво України в аграрній сфері з різними країнами.   

Завжди серед харчовиків наша бібліотека вважалась осередком культури. Бібліотека зберігає кращі традиції, які започаткували попередні покоління бібліотекарів, та приділяє велику увагу запровадженню новітніх технологій, розширенню інформаційно-бібліотечних послуг для читачів та користувачів у віддаленому доступі, трансформації традиційної бібліотеки в інформаційний центр, збереженню бібліотечних фондів як культурного державного скарбу.

Мелвіл Д'юї, великий англійський Бібліотекар, автор системи Десяткової класифікації Дьюї, так сказав про бібліотеку:  «Якщо стара книгозбірня була джерелом, до якого йшли всі спраглі до знань, то нова - це водогін, що розносить живильну вологу по домівках».

Дорогі наші читачі, фахівці харчової промисловості !

Ми вітаємо вас з 75-річчям створення Центральної науково-технічної бібліотеки харчової і переробної промисловості !

Висловлюємо щиру подяку за чуйність, інтелігентність, зацікавленість у збереженні книжкового багатства для наступних поколінь харчовиків.

Добавил: CNTB, 06.12.2019