(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Споживання води та водовідведення – екологічна проблема харчових виробництв (До Всесвітнього дня водних ресурсів – 22 березня)

Вода є основою життя і сировиною для великої кількості технологій у всіх галузях промисловості. В 1992 р. в Ріо-де-Женейро (Бразілія) на конференції ООН з охорони навколишнього середовища і розвитку було запропоновано щорічне проведення Всесвітнього дня води і присвятити його проблемам якості води, необхідності збереження, раціонального використання і освоєння водних ресурсів. Проблема очищення води, що використовується для побутових і промислових цілей, має величезне значення. З одного боку постійно підвищуються вимого до якості води, а з іншого – відбувається прогресуюче забруднення поверхневих і підземних водних джерел, що ускладнює роботу систем очищення. «Споживання води та водовідведення – екологічна проблема харчових виробництв» - назва виставки, підготовленої  ЦНТБ до Всесвітнього дня водних ресурсів – 22 березня.

За посиланням можна ознайомитись із списком літератури у рубриці "Тематичні виставки".

 

http://cntb.at.ua/load/starodruki/spozhivannja_vodi_ta_vodovidvedennja_ekologichna_problema_kharchovikh_virobnictv_do_vsesvitnogo_dnja_vodnikh_resursiv_22_bereznja/5-1-0-820

 

Добавил: CNTB, 21.03.2020