(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Найпопулярніший напій - пиво. До Дня пивовара - 13 червня

Пивоваріння (пивоварство, пивоварна промисловість)  або застаріле “броварство”  у минулому - ремесло виготовлення пива, сьогодні - галузь харчової промисловості, що створює пиво методом     ферментації. Пиво- один з найдавніших напоїв, який з давніх-давен відомий нарівні з медом, квасом і вином. Стародавнє пиво було схоже скоріше на кашу, ніж на пінний напій. У народів, які вирощували хлібні злаки (ячмінь, пшеницю, жито), пиво було святковим напоєм. На прадавніх шумерських глиняних табличках зустрічається гімн богині-покровительці пивоваріння Нінкасі, який вміщує рецепт пива. Шумерський міф про створення перших людей пояснює недосконалість людей тим, що божества Енні та Нінмах, які їх зліпили з глини, були сп’янілі  від пива, що вживали під час бенкету. На Український землі пиво- напій не менш давній і відомий. Зокрема, трипільці- сучасники шумерів,  також були представниками зернової цивілізації  і готували пиво. У давніх літописах згадується “перевар”- міцний напій з пива і меду. Пивоваріння процвітало за часів Ярослава Мудрого в ХІ столітті. ХІХ століття відзначилось революцією в пивоварінні: французький хімік і мікробіолог Луї Пастер виявив, що дріжджі, які викликають бродіння пива, являють собою живі організми; датський ботанік Еміль Хрістіан Хансен вивів чистий штам дріжджів для пивоваріння. Подальший розвиток в ХІХ столітті мало і пивоваріння в Україні. “Пам’ятна книга Київської губернії за 1857 рік” згадує про три Київськи виноробні, а у 1874 році їх нараховувалось вже шість. Наприкінці ХІХ століття у Київській губернії активно працювало три десятки пивних заводів. Бурхливий розвиток техніки і технології пивоваріння у ХХ столітті привели до повної індустріалізації галузі і майже витиснули з побуту домашнє і кустарне виробництва. А вже початок нульових ознаменувався появою численних локальних броварень. В пивоварінні з’явився термін “крафтове пиво”. “Крафт”- слово, запозичене з англійської мови, яке означає ремесло або ручну роботу. Створення  крафтового пива- складна та важка праця. Це постійний експеримент з пошуку кращого смаку і аромату.  В сучасному світі пиво- наймасовіший та найпопулярніший алкогольний напій, який не знає собі рівних за обсягом виробництва і асортименту. Скільки видів пива в світі?  Точної цифри немає. На сьогодні не створена єдина міжнародна класифікація видів, сортів, стилів пива. Ця робота має свої складності та особливості. Але кожен може вибрати пиво на свій смак і святкувати День пивовара з улюбленим напоєм.

До Дня пивовара ЦНТБ підготувала тематичну виставку “Найпопулярніший напій - пиво”, список видань за темою, цікаві видання в рубриці “Презентація книги”, "Рідкісні книги", для вас інформація в "Цікавих новинах".

http://cntb.at.ua/load/cikavi_fakti/6

http://cntb.at.ua/load/starodruki/najpopuljarnishij_napij_pivo/5-1-0-932

http://cntb.at.ua/load/virtualni_vistavki/literaturna_podorozh_online_z_minulogo_do_majbutnogo_ogljad_knig_z_brodilnogo_virobnictva/4-1-0-944

http://cntb.at.ua/load/tematichni_vistavki/prezentacija_knigi_do_dnja_pivovara_storinki_istoriji_pivovaram/3-1-0-945

Добавил: CNTB, 14.06.2020