(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Кодекс Аліментаріус - міжнародна турбота про здоров’я споживачів харчової продукції

Щорічно майже 150 країн відзначають Всесвітній день продовольства. Дата святкування – 16 жовтня є днем створення ФАО в 1945 році. В цей день вперше країни світу офіційно проголосили викорінювання голоду на планеті однією з найважливіших задач. Мета свята - донести до суспільства інформацію про світову продовольчу проблему. Всесвітній день продовольства несе просвітницьку функцію і є датою проведення благодійних акцій. Споживач все частіше схиляється до більш здорової та поживної  їжі, що виробляється екологічно безпечним способом. Комісія «Кодекс Аліментаріус» займається здійсненням Спільної програми ФАО/ВОЗ з стандартів на харчові продукти. Codex Alimentarius означає «харчове законодавство» або «харчовий кодекс» і являє собою збірник міжнародно схвалених і поданих в однаковому вигляді стандартів на харчові продукти, спрямованих на захист здоров’я споживачів і гарантування чесної практики в торгівлі ними.

ЦНТБ вітає своїх користувачів з Всесвітнім днем продовольства і пропонує виставку видань «Кодекс Аліментаріус», що є в нашому фонді літератури та завітати до рубрики «Презентація книги».

http://cntb.com.ua/load/starodruki/kodeks_alimentarius_mizhnarodna_turbota_pro_zdorov_ja_spozhivachiv_kharchovoji_produkciji_do_vsesvitnogo_dnja_prodovolstva_16_zhovtnja/5-1-0-508

http://cntb.com.ua/load/tematichni_vistavki/fedosov_s_n_innovacionnye_upakovki_pishhevykh_produktov/3-1-0-506

Добавил: CNTB, 11.10.2018