(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Середовище, в якому ми живемо. День інформації

Люби природу не як символ душі своєї,

Люби природу не для себе, люби для неї.

                                          М.Рильський

Земля, що живить нас, повітря, яким ми дихаємо, вода, яку п’ємо, щорічно зазнають величезних втрат від необачливих дій тих, хто ними користується.

Згідно з Указом Президента України “Про День Довкілля” з 1998 року в третю суботу квітня в Україні відзначається свято, головним завданням якого є привернення уваги громадян до критичного стану довкілля в країні та виховання екологічного мислення. В усі часи митці оспівували красу оточуючого їх світу. Річки, моря, ліси, лани надихали на створення чудових творів живопису, літератури, музики. Сьогодні тільки наше піклування про природу навколо нас дозволить зберегти нашу чудову землю такою, яка буде придатною для життя. До Всеукраїнського Дня Довкілля та Дня пам’яті Чорнобильської катастрофи бібліотека підготувала День Інформації за темою “Середовище, в якому ми живемо”. Пропонуємо фахівцям переглянути книжкову виставку, ознайомитись зі списком видань за темою, відвідати рубрики “Презентація книги”, де представлене цікаве видання з нових надходжень до ЦНТБ та “Офіційні матеріали” з переліком прийнятих в квітні 2020 року Законів України і Розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо збереження довкілля та посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу.

http://cntb.at.ua/load/starodruki/seredovishhe_v_jakomu_mi_zhivemo/5-1-0-860

http://cntb.at.ua/load/tematichni_vistavki/prezentacija_knigi_do_dnja_informaciji_okhorona_dovkillja/3-1-0-854

http://cntb.at.ua/load/kharchovi_rodzinki_recept_tizhnja/idealnij_snidanok/7-1-0-856

http://cntb.at.ua/load/cikavi_fakti/6

http://cntb.at.ua/index/oficijni_materiali_urjadu/0-19

http://cntb.at.ua/load/tematichni_vistavki/storozhik_l_i_agrobiologichni_osnovi_formuvannja_agrofitocenoziv_sorgo_cukrovogo_jak_bioenergetichnoji_kulturi_v_stepu_ta_lisostepu_ukrajini/3-1-0-871

Добавил: CNTB, 20.03.2020