(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

"Другий хліб" - картопля

Важливе місце в харчуванні людини займає картопля, у багатьох країнах її називають "другим хлібом" і вже не уявляють своє життя без численних страв з картоплі, яких відомо вже більше 200 видів. Вміщені в бульбах крохмаль, білки високої якості, вітаміни і мінеральні речовини роблять картоплю незамінним продуктом харчування.

 

Втім, картопля не тільки продукт харчування, а й цінна технічна культура. Її бульби є сировиною для спиртової, крахмалопатокової, декстрінової, глюкозної, каучукової і інших галузей промисловості. Отримувані з картоплі крохмаль і спирт використовують в парфумерній, лікарській,  харчовій, текстильній, паперовій та інших галузях промисловості. 

 

Біля входу в будівлю Інституту картоплярства в селі Немішаєве Київської області є пам'ятник картоплі. Він присвячений конкретному сорту - «Скарбниця».


Кожен рік 30 травня відзначається незвичайне свято - Всесвітній день картоплі. І відзначити його треба правильно: покуштувати, приготоване з неї, страву. А після смачної вечері, ми запрошуємо вас в подорож до рубрик  сайту, де ви знайдете цікаву інформацію про нашу сьогоднішну героїню - картоплю.

Отже, .

Тема їжи в мистецтві

http://cntb.at.ua/load/tema_jizhi_v_mistectvi/van_gog_jidci_kartopli/8-1-0-959

Рецепт тижня

http://cntb.at.ua/load/kharchovi_rodzinki_recept_tizhnja/koroleva_gorodiv_kartoplja/7-1-0-963

http://cntb.at.ua/load/kharchovi_rodzinki_recept_tizhnja/kartopljaniki_z_nachinkoju/7-1-0-962

Презентація книги

http://cntb.at.ua/load/tematichni_vistavki/naukovi_osnovi_ta_praktichni_aspekti_viroshhuvannja_kartopli/3-1-0-961#

Цікаві факти

http://cntb.at.ua/load/cikavi_fakti/cikavi_fakti_pro_kartoplju/6-1-0-968

 

Добавил: CNTB, 26.06.2020