(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

День інформації «Якість і безпека харчових продуктів»

В листопаді 2019 року під гаслом «Якість – в ім’я кращого життя» в Києві проходив Європейський тиждень якості в Україні, присвячений Всесвітньому дню якості. З 6 по 8 листопада відбувся 28-й Форум «Дні якості в Україні 2019». До цієї важливої події Державна науково-технічна бібліотека України провела круглий стіл «Якість і безпека харчових продуктів», в якому прийняли участь провідні фахівці в сфері безпечності харчових продуктів.

Запрошені на цей захід були і працівники ЦНТБ харчової і переробної промисловості України, яка на протязі багатьої років визначає тему безпечності харчової сировини і продукції як пріоритетну в комплектуванні та репрезентації своїх фондів. «Харчова безпека – турбота про якість життя людини» - такою була тема повідомлення, яке зробила заввідділу обслуговування користувачів О.В.Солдатова. Учасникам круглого столу був запропонований перегляд цікавих видань з нашого фонду від 1859 по 2019 роки, в яких відображена ця тема, яка з давніх часів і до сьогодення є актуальною і для виробника, і для споживача.

Запрошуємо всіх користувачів ЦНТБ відвідати на нашому сайті День інформації «Якість і безпека харчових продуктів», ознайомитись з виставкою літератури, списком видань за темою. А в рубріці «Презентація книги» з книгою з нових надходжень до бібліотеки.  

 

http://cntb.at.ua/load/starodruki/jakist_i_bezpeka_kharchovikh_produktiv/5-1-0-750

http://cntb.at.ua/load/tematichni_vistavki/toksikologija_produktiv_kharchuvannja/3-1-0-749

Добавил: CNTB, 29.11.2019