(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Національний університет харчових технологій відзначає своє 135-річчя

30 серпня Національний університет харчових технологій відзначає своє 135-річчя. Сьогодні університет – провідний вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку висококваліфікованих спеціалістів для багатьох галузей промисловості, пов’язаних з харчовою та переробною галузями.

Центральна науково-технічна бібліотека харчової і переробної промисловості України вітає педагогічний та студентський колектив з визначною датою і бажає нових успіхів, здобутків, із року в рік нарощувати науково-навчальний потенціал  харчової галузі України.

Бібліотека та університет працюють на основі партнерських, творчих взаємовідносин. На постійному зберіганні в бібліотеці знаходяться збірники наукових праць НУХТ    з 1940 року, а також монографії, учбова література.

Бібліотека популяризує учбову, наукову літературу університету шляхом організації інформаційно-бібліотечних заходів в читальному залі, в он лайн форматі.

До Дня знань – 1 вересня ЦНТБ підготувала День інформації про видання  НУХТ з різних галузей харчової промисловості.

Запрошуємо користувачів нашої бібліотеки ознайомитися з книжковою виставкою, списком літератури, а також завітати до рубрики «Презентація книги», де представлено цікаве видання Херсонського національного технічного університету.

http://cntb.com.ua/load/vistavki_novikh_nadkhodzhen/naukovi_doslidzhennja_udukht/2-1-0-652

http://cntb.com.ua/load/starodruki/nacionalnomu_universitetu_kharchovikh_tekhnologj_135_rokiv_do_dnja_znan_1_veresnja/5-1-0-692

http://cntb.com.ua/publ/zagalni_pitannja_kharchovoji_promislovosti_tematichni_spiski/nacionalnomu_universitetu_kharchovikh_tekhnologj_135_rokiv_do_dnja_znan_1_veresnja/35-1-0-878

Добавил: CNTB, 30.08.2019