(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день водних ресурсів. Вода – це життя. Без неї неможливе існування всього живого. А її якість – запорука безпечності харчових продуктів. Запрошуємо користувачів бібліотеки ознайомитись з виставкою літератури «Вимоги до якості води» і переглянути список видань за вказаною тематикою.

 

Додав: CNTB, Вчора

Сьогодні у нас презентація рідкісної книги для працівників молочного виробництва

                                                         

Масленіков М. Дослідження молока й молочних продуктів: [посіб.] /М. Масленіков, А. Солнцев.- Харків-Київ: Держсільгоспвидав, 1932. – 84 с.: іл.

Додав: CNTB, Вчора

Сьогодні у нас презентація рідкісної книги для працівників молочного виробництва

                                                         

Масленіков М. Дослідження молока й молочних продуктів: [посіб.] /М. Масленіков, А. Солнцев.- Харків-Київ: Держсільгоспвидав, 1932. – 84 с.: іл.

 

Додав: CNTB, Вчора

Щиро вітаємо прекрасну половину людства з весняним святом Жінки 8 Березня!

Любові, щастя, здоров’я, краси, ніжності, успіхів у всіх справах бажаємо всім жінкам.

 

Весна йде, красу несе. Вже за декілька днів ми святкуватимемо перше весняне свято – 8 Березня. До цього свята жінки підходять відповідально, створюючи для себе нові образи. Найкращим помічником в цій справі є гіпюр.

Додав: CNTB, 05.03.2018

Олійножирова галузь вважається однією з найважливіших і найскладніших в харчовій промисловості. «Олійножировий комплекс України» - назва виставки, на якій представлена література з техніки, технології,експертизи якості і безпеки олій, жирів і продуктів їх переробки. Виставка буде представлена на нашому сайті 26 лютого 2018 р. До виставки додається список літератури.

Додав: CNTB, 26.02.2018

Токсикологія продуктів харчування : Підручник /С.А. Воронов, Ю.Б. Стецишин,

Ю.В. Панченко, А.М. Когут; за ред. С.А. Воронова.- Львів: Львівська політехніка,

2014. – 556 с.

Додав: CNTB, 12.02.2018

5 лютого запрошуємо фахівців харчової промисловості відвідати на нашому сайті День інформації про надходження до бібліотеки книг з техніки і технології харчових виробництв. Користувачам пропонується книжкова виставка, список галузевої літератури, яка надійшла до ЦНТБ в 2017 році. В рубриці «Презентація книги» - нове цікаве видання.

Додав: CNTB, 05.02.2018

Гріммер В. Хемія і фізіологія молока. Із вступом проф. Цітцшмана «Будова й функція молочної залози». - Переклад з другого німецького видання. – Харків: Держсільгоспвидав, 1933.- 276 с. 

Додав: CNTB, 29.01.2018

Свій винахід американець Християн Кент Нельсон назвав «ескімо-пай» – пиріжок ескімоса. Це був брикет морозива в шоколадній глазурі. Ескімо в тому вигляді, яким ми звикли його бачити стали випускати в 1935 році. Французи стверджують що , слово «ескімо» прийшло від них. Так називали дитячий комбінезон, схожий на ескімоський костюм.  Таким чином, морозиво ескімо - це морозиво, «одягнене в комбінезон». Хімічний вміст справжнього ескімо  відрізняється високою якістю. ...

Додав: CNTB, 22.01.2018

Пропонуємо користувачам бібліотеки переглянути книжкову виставку «Нові надходження до фонду ЦНТБ», яка буде представлена 22 січня 2018 року на нашому сайті і ознайомитись зі списком літератури.

http://cntb.com.ua/load/starodruki/nadkhodzhennja_literaturi_u_2017_roci/5-1-0-354

Додав: CNTB, 22.01.2018
1 2 3 ... 7 8 »