(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

До уваги користувачів!

Презентація рідкісної книги з фонду бібліотеки  1897 року видання

Крахмальное декстринное и паточное производства: руководство к устройству крахмальных заводов и к производству крахмала, патоки и декстрина /сост. К.К. Вебер. – 2-е изд., перераб. и доп. – Санкт-Петербург: Изд. А.Ф. Девриена, 1897. – 380 с.: ил.

Додав: CNTB, 09.08.2018

Щорічно першої пятниці серпня відзначається Міжнародний день пива. Це свято всіх, хто повязаний з виробництвом і розповсюдженням цього продукту і, звичайно, споживачів цього хмільного напою. Свято пива відзначають більш ніж у 200 містах світу. Зараз у світі нараховується приблизно 400 сортів пива. В останні роки в пивоварінні зявилось нове поняття – «крафтове пиво» - пиво зварене на невеликому пивному виробництві, часто за власним рецептом, з використанням нетрадиційної сировини. Всіх, хто є шанувальником пива запрошуємо відвідати віртуальну виставку літератури «Пиво: традиційні та удосконалені технології і нові тренди» і ознайомитись із списком літератури за темою.

Додав: CNTB, 02.08.2018

До Всесвітнього дня шоколаду ЦНТБ підготувала для вас  книжкову виставку та тематичний список "Свято шоколаду". 

Відвідайте читальний зал бібліотеки та відповідні рубрики сайту cntb.com.ua/

Додав: CNTB, 12.07.2018

Вітаємо з професійним святом найбільш точних і прагматичних людей в цьому світі! Бухгалтер — це професія, яка вимагає уважності, відповідальності і посидючості, тому хочеться побажати вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше щасливих, спокійних моментів та яскравих вихідних!

Нехай професія радує благополуччям, робота приносить задоволення, колеги цінують за важливість праці, всі заслуги будуть враховані. Будьте щасливі, кохані, обдаровані долею, винагороджені добротою.

Додав: CNTB, 12.07.2018

Виставка «Міжнародні відносини і право»  присвячена   Дню Конституції України – 28 червня.

Додав: CNTB, 06.07.2018

Натуральний мед – всім відомий солодкий ароматний продукт, що виробляється медоносними бджолами з нектару (квітковий) або паді (падевий) і речовин, які виділяються слинними залозами бджіл. З давніх давен мед був для людей чимось особливим. Оскільки люди тривалий час не могли пояснити походження меду, але в той же час шанували бджолу, мед вважали божественною їжею. Більш як 10000 років солодкий сироп застосовується у всьому світі як харчовий продукт і лікувальний засіб. Всіх, хто цікавиться походженням і історією розвитку меду, його видами, харчовими і лікувальними особливостями запрошуємо відвідати  на нашому сайті День інформації «Мед: поживчн властивості і вимоги до якості», переглянути виставку літератури, ознайомитись зі списком видань, завітати до рубрики «Презентація книги» та "Рідкісні книги", де представлені два цікавих видання з бджільництва і медоваріння.

Додав: CNTB, 21.06.2018

В рамках Дня інформації «Мед: поживні властивості і вимоги до якості»  відзначаємо ювілей книги – 120 років

 

Симонов Л.Н. Медоварение заводское и домашнее. - С.-Петербург: Типография Евдокимова, 1898.- 120 с.:ил.

Більш детально з  аналітичним описом книги можно познайомитись у рубриці "Репрезентація фонда.  Рідкісні книги" за посиланням  

http://cntb.com.ua/load/virtualni_vistavki/med_pozhivni_vlastivosti_i_vimogi_do_jakosti_vidznachaemo_juvilej_knigi_120_rokiv/4-1-0-450

Додав: CNTB, 21.06.2018

Сьогодні на нашій презентації в рубриці "Репрезентація фондаПрезентація книги" представляємо книгу, якій виповнилося 105 років з часу видання.

Лисянский Г.И. Беседы по пчеловодству.- Репринт. изд. – Киев:Сабат,1995.- 580 с.: ил.

Більш детально за посиланням http://cntb.com.ua/load/tematichni_vistavki/dlja_pasichnikiv_ta_ljubiteliv_medu/3-1-0-451          

Додав: CNTB, 21.06.2018

1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Нормальний ріст і розвиток дитини, стан її здоров”я, рівень захисних сил визначаються, насамперед, правильно збалансованим раціоном харчування. ...

Додав: CNTB, 31.05.2018

До Дня Києва  ми підготовили тематичну виставку та список книг про Київ, з якими можна ознайомитись в рубриці "Репрезантація фонда. Тематичні виставки" та в читальній залі бібліотеки.

http://cntb.com.ua/load/starodruki/den_kieva/5-1-0-432

Додав: CNTB, 24.05.2018
1 2 3 ... 9 10 »