(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Самогон, водка, вино. Изготовление спиртных напитков в домашних условиях

Все про книгу Руслана Герасимова «Самогон, водка, вино. Изготовление спиртных напитков в домашних условиях».

Виготовлення спиртних напоїв в домашніх умовах можливе.  Ціни на алкоголь все ростуть, а якість пропонованої продукції викликає сумніви? Вихід є - виготовлення спиртних напоїв в домашніх умовах!

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор запевняє, це зовсім нескладно. Допоможе вам ця книга. На сторінках видання зібрані покрокові рецепти виготовлення самогону, всіляких настоянок, вин, вермутів, шампанського, наливок, лікерів, коньяку ... Ви зможете пробувати доступні і якісні напої. А з ними душевні вечора в дружньому колі гарантовані!

Кулінарними рецептами вже нікого не здивуєш, а ось рецепти алкогольних напоїв - справжня знахідка для любителів експериментувати і вчитися в самих різних напрямках кухонного майстерності. Руслан Герасимов пропонує навчитися готувати домашній самогон, різні настоянки і наливки, а також не оминає увагою безалкогольні напої. Автор допомагає вибрати кухонне обладнання та правильні продукти для приготування напоїв. Ця книга вчить робити корисні, натуральні напої без ризику для організму людини, зберігаючи здоров'я кожного любителя якісного алкоголю.

Книга пропонує покрокові рецепти виготовлення самогону, настоянок, вин, вермутів, шампанського, наливок, коньяку, лікерів та інших напоїв.

Добавил: CNTB, 29.01.2021, в категорию Презентація книги
Просмотров: 16 | Загрузок нет | Рейтинг: 5.0