(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Інновації – плодоовочевій галузі АПК

Методичні положення і норми витрат праці на перероблення та консервування фруктів і овочів/ І.М. Демчак, К.В. Маслов, А.Л. Солошонок, О.М. Полонська та ін.; НДУ "Украгропромпродуктивність", 2019. - 166 с.

На сьогоднішній презентації представляємо новинку, що надійшла до фонду бібліотеки. Це науково-практичне видання колективної праці науковців НДІ "Украгропромпродуктивність", регіональних науково-дослідних центрів продуктивності АПК України.

У вступі до збірника зазначається, що плодоовочева консервна промисловість потребує постійної уваги як виробництво, яке відрізняється різноманітністю сировини, безліччю технологічних процесів та їх параметрів.

Сучасний світовий ринок формує нові вимоги до якості продукції, виникає потреба в інноваційних способах виробництва та визначенні механізмів їх ефективного впровадження вітчизняними підприємствами. Негайно потребують поглибленого вивчення питання ефективного використання ресурсів підприємств галузі. Прийняття рішень щодо визначення шляхів розвитку плодоовочевих підприємств передбачає оцінку існуючого ресурсного потенціалу, можливостей його вдосконалення та ефективного використання в майбутньому.

Актуальність цієї розробки полягає у створенні та удосконаленні науково обгрунтованої системи економічних норм і нормативів, де нормування праці розглядається як найважливіша функція управління підприємством, пов’язана з виробничою, технічною, організаційною, фінансово-економічною й соціальною діяльністю.

Збірник положень та норм складається з розділів: основні методичні положення; норми витрат праці на перероблення та консервування фруктів та овочів; обслуговування допоміжних цехів та дільниць; таблиці трудових процесів. В додатку подаються класифікаційні таблиці перероблення та консервування фруктів та овочів. Методичні положення рекомендовані керівникам та фахівцям галузі, науково-дослідним установам, студентам вузів.

Добавил: CNTB, 20.05.2020, в категорию Презентація книги
Просмотров: 22 | Загрузок нет | Рейтинг: 4.2