(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

До Дня захисту дітей: Державні стандарти України з нових надходжень бібліотеки.

ДСТУ 8057:2015

Консерви. Добавки фруктові та овочеві для збагачення продуктів дитячого харчування. Технічні умови  /ДНДПКІ Консервпромкомплекс».   -  Вид. офіц. – Увед. вперше; чинний від 2017-01-01.- К.: УкрНДНЦ, 2018. – 12 с. -(Національний стандарт України)

Сфера застосування: стандарт поширюється на фруктові та овочеві добавки, виготовлені зі свіжих фруктів чи овочів або їх напівфабрикатів, відповідним чином підготовлених, з додаванням цукру або меду, лимонної та аскорбінової кислот.

 

ДСТУ 8032:2015

Консерви. Мармеліти фруктові для дитячого харчування. Технічні умови/ ДПКІ «Консервпромкомплекс». - Вид. офіц. – Увед. вперше; чинний від 2017-01-01. – К.: УкрНДНЦ, 2018. -12 с. - (Національний стандарт України)

Сфера застосування: стандарт установлює вимоги до консервів, виготовлених зі свіжих фруктів, відповідним чином підготовлених, або їх напівфабрикатів, уварених з цукром, фасованих у скляну тару, герметично закупорених і стерилізованих.

 

ДСТУ 8087:2015

Консерви. Пудинги фруктові та овоче - фруктові для дитячого харчування. Технічні умови/ДНДПКІ  «Консервпромкомплекс».     – Вид. офіц. – Увед. вперше; чинний від 2017-01-01. – К.: УкрНДНЦ,    2018. - 12 с.- (Національний стандарт України)

Сфера застосування: стандарт поширюється на фруктові то овочево-фруктові консерви, виготовлені зі свіжих фруктів та овочів або їх напівфабрикатів, відповідним чином підготовлених, з цукром, вівсяним чи рисовим крохмалем, або пектином із сухим знежиреним молоком або сухою молочною сироваткою, або сухою маслянкою з доданням або без додання харчових кислот. Пудинги призначені для харчування немовлят, починаючи з 6 місяців.

 

ДСТУ 8134:2015

Консерви. Суміші томатні для дитячого харчування. Технічні умови/ ДНДПКІ «Консервпромкомплекс». – Вид. офіц. – Увед. вперше; чинний від 2017-01-01. -К.: УкрНДНЦ, 2018. – 12 с. - (Національний стандарт України)

Сфера застосування: стандарт поширюється на консерви – суміші томатні, виготовлені зі свіжих томатів з додаванням фруктів і (або )овочів або їх напівфабрикатів, відповідно підготовлених, з цукром, з додаванням солі, манної крупи. Суміші призначено для харчування дітей віком від одного року.

 

ДСТУ 8058:2015

Консерви фруктові, овочево-фруктові з біологічно активними компонентами для дієтичного використання в дитячому харчуванні. Технічні умови/ ДНДПКІ «Консервпромкомплекс». – Вид. офіц. – Увед. вперше; чинний від 2017-01-01. -К.: УкрНДНЦ, 2018. – 22 с. - (Національний стандарт України)

Сфера застосування: стандарт поширюється на консерви фруктові, призначені для дітей з порушеннями функції імунної та ендокринної систем. Консерви виробляють зі свіжих овочів та фруктів або їхніх напівфабрикатів з додаванням або без додавання риби, вершкового масла, олії соняшникової, молока, крохмалю, цукру, кухонної солі, настоїв або екстрактів лікарських трав, препарату йодиту калію, альгінату натрію, зернопродуктів пророслих із пшениці, кукурудзи, сої, гороху або сумішей з них, вітамінного преміксу або окремих вітамінів, харчових кислот.

 

ДСТУ 8101:2015

Овочі для дитячого харчування. Технологія вирощування. Загальні вимоги/ Інститут овочівництва і баштанництва НААН України– Вид. офіц. – Увед. вперше; чинний від 2017-01-01. -К.: УкрНДНЦ, 2018. – 21 с. - (Національний стандарт України)

Сфера застосування: стандарт установлює вимоги до виконання технологічних операцій у тій послідовності, якої потрібно дотримуватися під час вирощування овочів, призначених для дитячого харчування, а також визначає методи контролювання та регламентує оцінку якості робіт. Положення стандарту застосовують субєкти господарювання України, незалежно від форм власності які вирощують овочі для дитячого харчування.

 

ДСТУ 8084:2015

Продукти сухі овоче-молочні і фруктово-молочні із зерновими добавками для дитячого харчування. Технічні умови/ ДНДПКІ «Консервпромкомплекс», ТК стандартизації «Продукти перероблення фруктів та овочів та устаткування для їх переробки». - Вид. офіц. – Увед. вперше; чинний від 2017-01-01. -К.: УкрНДНЦ, 2018. – 14 с. - (Національний стандарт України)

Сфера застосування: стандарт поширюється на продукти сухі, овоче-молочні і фруктово-молочні із зерновими добавками для дитячого харчування, виготовлені з відповідним чином підготовлених фруктових та овочевих складників з доданням або без додання сухої молочної суміші «Детолакт», сухого молока, олії, борошна (гречаного або рисового, або пшеничного, або вівсяного), та кукурудзяного крохмалю, вітамінів.

 

 

 

 

Добавил: CNTB, 28.05.2020, в категорию Нормативна документація
Просмотров: 45 | Загрузок нет | Рейтинг: 3.0