(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Вітаємо з Днем народження

З днем народження, Ірино Володимирівно !

Знайти бухгалтера професіонала не легка справа. Але нам пощастило! Одного дня на порозі нашої бібліотеки, як фея, з’явилась вона - гарна, стильно одягнена, усміхнена і дуже знайома. Це був щасливий випадок! Адже ця фея, Секер Ірина Володимирівна, вже працювала у нас і всі знали її як високопрофесійного спеціаліста, відмінного працівника і прекрасного бухгалтера. Мабуть, це примхи долі знов подарували нам несподівану зустріч і плідну спільну працю.

Враховуючи з якою швидкістю міняється наш світ, які величезні потоки інформації захльостують його, яку величезну кількість документів, що регламентують роботу, поправки, коментарі, роз’яснення необхідно постійно опановувати, жорсткі терміни, величезну відповідальність, всім ясно, що посаду бухгалтера може займати не кожна людина.

Висока працездатність, аналітичний склад розуму, здатність швидко навчатися, комунікабельність, ініціативність, послідовність,  вміння добиватися бажаного результату, здатність систематизувати та аналізувати великі обсяги інформації, високий рівень відповідальності, порядність: всі ці  риси, притаманні нашому головному бухгалтеру Секер Ірині Володимирівні. 

Ми раді привітати Вас, Ірино Володимирівно, професіонала своєї справи, прекрасну людину, гарну, молоду, чарівну жінку,  з днем народження. Бажаємо Вам легкості в роботі, виконання всіх поставлених перед собою завдань, нехай звіти завжди сходяться, кожна справа має успішне завершення, в житті і в роботі все завжди буде рівно і збалансовано, чітко і правильно, а колектив завжди Вас підтримає. Великих Вам успіхів у Вашій діяльності, благополуччя у сімейному житті! Нехай життя Ваше буде сповнено щастям, удачею і любовю!

З повагою і любовю

Колектив Центральної науково-технічної

бібліотеки харчової і переробної

промисловості України

 

А осінь в природі – це завжди, як диво.

Так само і жінка: буває вродлива.

Буває примхлива, буває зрадлива…

Нехай тільки кожна з них буде щаслива.

Промінь сонця запалить ранкову росу, -

І заграє вона, забринить веселково.

Скільки мовлено вже про одвічну красу,

Тільки я про жіночу скажу своє слово.

Ніжний погляд і довга русява коса

Та смаглявого личка привабна родзинка…

І, хоч кажуть, що світ порятує краса.

Та врятує його тільки жінка.

                                               Ліна Костенко

Для Вас у подарунок музикальний кліп

https://www.youtube.com/watch?v=oFg5okfJlKU&feature=share

Добавил: CNTB, 17.09.2020, в категорию Дозвілля
Просмотров: 33 | Загрузок нет | Рейтинг: 4.0