(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

В і т а є м о !

У травні у нас два ювіляри. Ми не можемо їх обійняти, простягнути їм свої долоні, випити разом з ними по бокалу шампанського чи по філіжанці кави з смачним тортиком – ми на карантині.

Але не будемо порушувати наші традиції і поздоровимо наших дорогих Ларису Миколаївну Лисенко і Нателу Ревазівну Березовську на нашому сайті. Дуже хочеться, щоб у ці весняні травневі дні прозвучало багато теплих, красивих,  приємних  вітальних слів!

Ларису Миколаївну і Нателу Ревазівну об’єднує не тільки травневий ювілей. Вони – лідери нашої бібліотеки,  високопрофесійні фахівці, мають великий досвід роботи, здібності вирішувати складні завдання, хист до наук та освіти. Творчі, відповідальні, уважні, рішучі, сміливі, вони - талановиті керівники.

Оригінально, розумно, продумано, влучно, навіть із запалом відповідають на запити сьогодення. І у ці складні дні карантину ми відчуваємо їх тепло і турботу про кожного з нас. Ми всі разом продовжуємо з натхненням працювати на благо нашої бібліотеки, в інтересах наших читачів, фахівців харчової і переробної промисловості України! 

 

 

Шановні, дорогі Ларисо Миколаївно і Натело Ревазівно, від усього колективу і від себе особисто вітаю вас з прекрасним ювілеєм! Бажаємо вам і вашим рідним доброго здоровя, щастя, любові, тепла, процвітання ваших виробничих і сімейних справ,  здійснення ваших планів та бажань!

 

З любовю і повагою

Директор Центральної науково-технічної бібліотеки

харчової і переробної промисловості України    Л.В.Уварова

 

Ларисі Миколаївні ми даруємо музичний кліп, який створений вперше нашим колективом з піснею С.Михайлова, улюбленими піонами, видами трускавецьких полонин, Італії та моря

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fyoutu.be%2Fk6-tnZbm7xo%3Ffbclid%3DIwAR0Gd8Vscj3bY-5wlTxkZ4EWKbSn2t0Yts6EzHi1SldyRk4wvFVJJzEJ-so&h=AT2fAv6i46eHmVmdx6LVZ1MPBFRLSXlp6oC_npFwkqFWMpXsDsz7L_11hzX8GK7hvz7luc2EclGVdTRAwmX-0fUfo7CIwVYIR-W8iCc2GvVVyyUakEc6cYCTNzyy_K_D_Xdkqg

Для Натели Ревазівни ми приготовили відеомандри на Кавказ до Осетії, де її любов, біль та дитиство

https://www.youtube.com/watch?v=oq4OZ4GJQuY

 

Добавил: CNTB, 20.05.2020, в категорию Дозвілля
Просмотров: 29 | Загрузок нет | Рейтинг: 4.0