(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Шановні друзі!

В ці теплі весняні дні пропонуємо відвідати цікаву і пізнавальну виставку в Національному художньому музеї України «Тетяна Яблонська»,  присвячену 100-річчю з дня народження великої художниці.

Категорія: Дозвілля | Додав: CNTB, 21.03.2017

Ми приймали участь у презентації книги відомого києвознавця Д. М. Малакова «Архітектор Шехонін: три епохи». Цей шанований зодчий залишив нам у спадок чимало прекрасних споруд Києва: це і житлові будинки, і палац культури «Славутич», і  Військовий ліцей ім. Івана Богуна та інші. Презентація відбулася у ДНАББ ім.В.Заболотного.

Категорія: Дозвілля | Додав: CNTB, 21.03.2017

Флобер Г. «Кандидат»: комедия // Собрание сочинений в 5-ти томах. Том 4. – М.:Правда, 1956

Категорія: Дозвілля | Додав: CNTB, 28.02.2017

На сцені Київського театру оперети - прем'єра мюзиклу «Звуки музики» Річарда Роджерса і Оскара Хаммерстайна II, всесвітньо відомий бродвейський хіт, який йде там з 1959 року, витримав 1443 покази , удостоєний восьми театральних премій "Тоні", а його оригінальний альбом – премії "Греммі". Однойменний фільм 1965 року отримав п'ять премій "Оскар". ..

Категорія: Дозвілля | Додав: CNTB, 21.02.2017

Вже за доброю традицією у видавництві "Клуб Сімейного Дозвілля" складають ТОП-10 україномовних книг за кількістю проданих примірників і цього року він вийшов таким....

Категорія: Дозвілля | Додав: CNTB, 23.01.2017

   Нова радість стала,

    Яка не бувала:

    Звізда ясна над Вертепом

     Увесь світ осіяла!

Категорія: Дозвілля | Додав: CNTB, 10.01.2017

Снег идет, снег идет.

К белым звездочкам в буране

Тянутся цветы герани

За оконный переплет.

   Борис Пастернак

Категорія: Дозвілля | Додав: CNTB, 26.12.2016
 
Голландського скрипаля і диригента Андре Рьё (Andre Rieu) в пресі давно вже  називають «Королем вальсу».....
Категорія: Дозвілля | Додав: CNTB, 12.12.2016

У ці теплі осінні дні ми відвідали витачівські кручі над Дніпром. Враження від побаченого з їх висоти залишаються назавжди: тут фізично відчуваєш дихання вічності. Дивні відчуття. Зачаровані місця.

Село Витачів розташоване на правому високому березі Дніпра, з якого відкриваються безкінечні далі. У гарну, ясну погоду видно золоті куполи Києво-Печерської Лаври. Це дивовижний Дніпро, що несе свої тихі води в казкову даль. Ця  місцевість обрана Божою силою. Обживав її рід людський в усі часи та епохи. У цих місцях виявлено пам’ятки найдревнішої хліборобської цивілізації – Трипільської. Дослідники старовини вважають, що й першостолиця нашого народу – Родень знаходилася десь у цій місцевості.

Категорія: Дозвілля | Додав: CNTB, 18.09.2016