(044) 279 85 78
cntbhpp@gmail.com

ВЕГАНСЬКИЙ КОЖЗАМ З ХУРМИ ВИРОБЛЯТИМУТЬ В ІСПАНІЇ

Валенсійська компанія Laserfood запускає перший в Іспанії веганський замінник шкіри тварин, виготовлений з хурми.

Новий продукт PersiSKIN пропонує вирішення проблеми надлишків хурми на полях Валенсії за рахунок виробництва веганського шкірозамінника, що складається з 100% натуральних продуктів.

Компанія, яка в даний час знаходиться на початковій стадії презентації рослинного матеріалу, інвестувала 500 000 євро в патент на продукт і його розробку. У найближчі місяці планується витратити ще до 2 млн євро в перший етап виробництва, який почнеться в травні 2022.

«На цьому другому етапі ми зможемо відкрити першу фабрику, де буде вироблятися кінцева тканина, і налагодити продажі», - пояснює Хайме Санфелікс, генеральний директор Laserfood.

Валенсія є основним виробником хурми в Іспанії з 85% національного врожаю, тобто щорічно збирається понад 300 мільйонів кілограмів цього фрукта.

За останні п'ять років урожай хурми ріс експоненціально, в результаті більше 50% річного виробництва стають надлишками, які не продаються.

Зіткнувшись з такою ситуацією в агропродовольчому секторі Валенсії, розробники persiskin знайшли стійкий варіант кругової економіки.

З іншого боку, компанія також прагне створити допоміжний сектор для використання нового матеріалу, наприклад, сприяти відкриттю майстерень для виготовлення одягу, взуття, тим самим створюючи сотні нових робочих місць.

Продукт був створений за участю AITEX, іспанського довідкового центру досліджень, інновацій та передових технічних послуг для компаній текстильної галузі.

https://agrarii-razom.com.ua

Добавил: CNTB, 04.02.2022, в категорию Цікаві факти
Просмотров: 79 | Загрузок нет | Рейтинг: 5.0