(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Вчені розповіли, чим корисні цукерки

Всім відомий факт, що цукерки — це далеко не самий корисний продукт. Але американські вчені з штату Луїзіана не згодні з цим твердженням і привели аргументи того, що вживання цукерок позитивно впливає на здоров'я.

У ході наукового експерименту, було виявлено, що люди, які не можуть обходитися без солодощів, мали більш високі показники працездатності, ніж ті, хто віддає перевагу солоним продуктам. У цьому експерименті брали участь понад 15 тисяч осіб, які досягли дев'ятнадцяти років. Вчені фіксували показники їх здоров'я і стежили за раціоном харчування протягом 5 років.

Таким чином, в ході п'ятирічного експерименту були зроблені висновки, що цукерки не збільшують масу тіла з одним «але» - якщо людина максимально дотримується здорового способу життя. Люди, які дотримувалися балансу в калорійності продуктів, відмовляючись від іншої шкідливої їжі на користь цукерок і регулярно займалися спортом, залишалися стрункими протягом всіх п'яти років експерименту.

Крім низького індексу маси тіла у ласунів, вчені відзначили ще й менший об'єм талії, порівняно з тими, хто любить солоне. Поряд з цими фактами, у ласунів більш низький фактор ризику розвитку метаболічного синдрому і серцево-судинних захворювань.

Слід зазначити, що низьковуглеводна дієта у поєднанні з чорним шоколадом допомагають швидко скинути вагу за рахунок наявності біологічно активних компонентів, таких як флавоноїди, які у великій кількості містяться в шоколаді.

https://euromd.com.ua

 

Добавил: CNTB, 06.05.2021, в категорию Цікаві факти
Просмотров: 22 | Загрузок нет | Рейтинг: 4.0