(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Уряд ухвалив низку рішень, спрямованих на покращення моніторингу та оцінки впливу на довкілля

УНН.-23.09.2020

Кабінет міністрів України ухвалив низку рішень, які спрямовані на покращення механізмів моніторингу та оцінки впливу на довкілля. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі, передає УНН.

“Частина з них спрямована на запуск національного ринку торгівлі квот парниковими газами з 2021 року. Його запровадження — це не лише виконання Угоди про асоціацію з ЄС, але й вимога часу. Якщо Україна своєчасно не запровадить систему обліку щодо викиду газів, то може постраждати бізнес, який сплачуватиме додаткові податки для експорту своєї продукції”, — написав Шмигаль. За його словами, для захисту довкілля підтримали також наступні рішення:

• Затверджений Порядок прийняття рішення про здійснення транскордонної оцінки впливу на довкілля — важлива європейська норма, яка має запрацювати в Україні.

• Утворена міжвідомча комісія з питань зміни клімату та збереження озонового шару. Це збільшить можливості органів державної влади у формуванні політики з протидії змінам клімату.

• Схвалено два законопроєкти, яким пропонуємо приєднатися до Протоколу про сталий розвиток сільського господарства та сільської місцевості до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат.

www.unn.com.ua/

Добавил: CNTB, 16.04.2021, в категорию Цікаві факти
Просмотров: 20 | Загрузок нет | Рейтинг: 4.7