(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Тісний зв'язок Chupa Chups і Сальвадора Далі

Сальвадор Далі є одним з найбільш яскравих і відомих представників течії сюрреалізму. Художник, скульптор, графік, режисер і письменник вніс незаперечний внесок у розвиток сучасного світу. І, здавалося б, яке відношення він має до компанії Chupa Chups. Не багато хто знає, що саме Сальвадор створив всесвітньо відомий логотип солодких цукерок на паличці.

Ідея виробництва солодких цукерок на паличці була настільки цікава і перспективна, що засновники компанії не пошкодували кругленької суми грошей для залучення до створення логотипу вже тоді відомого художника Сальвадора Далі. Якщо зазирнути вперед, то можна з легкістю говорити про те, що вкладені гроші окупилися з лишком, адже логотип Chupa Chups вийшов цікавим, простим, не нав'язливим і зрозумілим.

Як говорив сам Дали, робота над логотипом зайняла не більше години – від розробки ідеї до її остаточного завершення. Він взяв за основу кольори Іспанського прапора, додав округлої форми буквах, помістив все це в рамку, і все. Ось так просто, протягом однієї години, з'явився один з найбільш відомих логотипів в світі.

http://jak-zarobyty.pp.ua/

Добавил: CNTB, 23.04.2021, в категорию Цікаві факти
Просмотров: 12 | Загрузок нет | Рейтинг: 4.0