(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Щастя є. Які продукти піднімають настрій?

Добре поїв – отримав гарний настрій. Вчені визначили трійку продуктів, які цілющо впливають на роботу нервової системи і не дають шансів поганому настрою.

Кавовмісні продукти

Ми завжди розраховуємо на кофеїн, коли хочемо швидко підбадьоритися і підняти настрій. Недавнє дослідження Університету Джорджії дозволяє припустити, що сніданок в парі з 200 мг кофеїну (середня кількість в чашці свіжозвареної кави), помітно покращує настрій. Хоча вчені і не вказують на який саме період. Але застерігають від надмірного споживання кофеїновмісних продуктів в день.

Продукти, що містять вітаміни групи В

Якщо у вашому раціоні мало продуктів, що містять вітаміни групи В, така дієта може викликати перепади настрою і розвинути почуття тривожності. Хтозна, чи отримали ви денну норму вітамінів В? З'їдайте на сніданок миску каші зі злаків з молоком і бананом. Це і складе необхідну вітамінну дозу.

Про корисні властивості вівсяної каші, як ранкового страви, напевно, тільки ледачий не чув. Вчені підтверджують, що вівсянка благотворно впливає на роботу нервової системи і піднімає настрій.

Продукти, що містять білок

Харчові продукти, багаті білком, містять високий рівень тирозину – амінокислоти, яка допомагає активувати функції мозку і знизити депресію. За даними досліджень, стресові ситуації, які й провокують виникнення депресії, викликають дефіцит тирозину в організмі.

Швидше за все організмом перетравлюються білки риби, тому обов'язково введіть в своє меню дві порції риби в тиждень.

Крім того, щодня їжте яйця або сочевицю. Такі нехитрі методи збережуть вам гарний настрій.

https://kava-map.com/articles/detail/Health/373/1

Добавил: CNTB, 26.02.2021, в категорию Цікаві факти
Просмотров: 29 | Загрузок нет | Рейтинг: 4.0