(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Названі найкорисніші та найшкідливіші соки з супермаркету

Мета.- 21.11.2021

Дослідження показало, які соки є безпечними для здоров'я

Багато фруктових соків з магазинного асортименту позитивно позначаються на здоров'ї. Але корисними вони будуть тільки в тому випадку, якщо в них є вітаміни і не міститься шкідливих підсолоджувачів. Щоб вибрати правильний сік, треба вивчити його склад на етикетці, переконавшись, що напій натуральний.

Дослідники виділили найкорисніші для здоров'я соки:

Вишневий з терпким присмаком: Саме терпкі ягоди мають у 20 разів більше вітаміну А у складі. А ще кориснішим сік буде, якщо в ньому є трохи цукру.

Гранатовий сік: Напій містить безліч корисних добавок з калію та антиоксидантів. Важливо, щоб на упаковці була позначка "100% гранатовий сік".

Буряковий сік: Можливо, цей сік не такий смачний, як фруктовий. Але в ньому точно буде мінімум ароматизаторів та шкідливих добавок.

Апельсиновий сік: Одна склянка апельсинового соку містить добову норму вітаміну С. Крім того, напій багатий калієм, тіаміном та фолієвою кислотою.

Також названі  найшкідливіші соки: До них відносяться будь-які мультифруктові суміші, в яких мало натуральних речовин та багато цукру. Наприклад, не рекомендується купувати персиковий сік з манго. Крім того, не варто вживати рубіново-червоних міксів, тому що в них додають кукурудзяний сироп із фруктозою та підсолоджувачами. До заборонених, зокрема, належить журавлинний сік.

meta.ua/uа/news/health/

Добавил: CNTB, 26.11.2021, в категорию Цікаві факти
Просмотров: 37 | Загрузок нет | Рейтинг: 5.0