(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Як їсти улюблені солодощі і худнути: 3 пункти, які ви маєте знати

24Агро.- 08.03.2021

Багато хто не може схуднути чере звичку їсти кондитерські вироби. Однак солодощі – не перешкода для зниження ваги, якщо їсти їх правильно.

На що звернути увагу, вживаючи солодке, розповіла експертка в психології зниження ваги, консультантка з дієтологічного супроводу і здорового способу життя Олена Кален. «Любов до солодкого може стати великою перешкодою на шляху до стрункого тіла. Поділюся з вами деякими хитрощами, як можна додати у раціон солодке, щоб вага знижувалася,» – зазначила Кален.

Кондитерські вироби краще їсти з горіхами. Кален пояснила, що горіхи багаті жиром, який уповільнює процес травлення за рахунок того, що організму доводиться відокремлювати глюкозу від жиру, перш ніж її засвоїти. Таким чином, цукор у кров надходить повільніше. Це корисніше і для фігури, і для здоров'я, і для стрункості.

Вживайте солодощі з кавою. За словами експертки, їжа, яка вживається разом з кавою, всмоктується повільніше за рахунок виділення хлорогенової кислоти. Також вона уповільнює розщеплення вуглеводів у травному тракті. «Це означає, що цукор буде підніматися у крові повільніше, ніж якщо з'їсти солодке без кави,» – пояснила Кален.

Додавайте фрукти у салат, до м'яса, в молочні продукти, кашу. Кален зазначила, що навіть шоколад можна додавати в сир і йогурт, наприклад. Це дозволяє сповільнити швидкість викиду глюкози у кров. Таким чином одна частина голоду вгамовується, а інша перекривається за рахунок білка і жиру, які є у страві. «- Хтось може подумати про зайві калорії, але помилково вважати, що схуднути можна лише на низькокалорійних продуктах. Що точно можна отримати на низькокалорійних продуктах – це нестача вітамінів і прокачану нижню щелепу Тому що голод – це запит від організму на поживні речовини. Якщо ми їмо низькокалорійну їжу, ми обманюємо голову. Нам тільки здається, що ми з'їдаємо менше,» - – резюмувала Олена Кален.

agro.24tv.ua/

 

Добавил: CNTB, 29.04.2021, в категорию Цікаві факти
Просмотров: 13 | Загрузок нет | Рейтинг: 4.3