(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

ФОРМА ПРОДУКТІВ І ЇХ КОРИСТЬ

Кажуть, на нашій планеті немає нічого зайвого або випадкового. Люди в давнину вірили: природа дала людині все необхідне, в тому числі і для підтримки здоров’я. Інтуїтивно вони вибирали продукти, візуально нагадують органи і частини тіла і, використовуючи їх в їжу, лікували себе. Сучасна наука підтверджує, що такий підхід не позбавлений сенсу, оскільки користь багатьох продуктів була доведена в ході досліджень.

 

Сьогодні це вчення відомо як теорія сигнатур. Сигнатури засновані на кольорі, текстурі і формі овочів і фруктів. По суті, це «Підказки» дарів природи про свої лікувальні властивості. Цікаво, правда? Редакція “Зі смаком” розповість про 10 таких продуктах. Беріть собі на замітку. Адже стародавні недарма говорили: Similia similibus curanur (лат.) – Подібне подібним лікується!

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ Й ОРГАНИ: НЕЙМОВІРНЕ СХОЖІСТЬ:

Волоський горіх і мозок

Не дивно, що вигини, складки і навіть форма шкаралупи ідентичні зовнішнім виглядом головного мозку. Адже волоський горіх – один з найкращих продуктів для цього найважливішого органу: високий вміст омега-3 і омега-9 поліненасичених жирних кислот забезпечують його нормальне функціонування.

Дослідження підтвердили, що продукт сприяє розвитку нейротрансмітерів і регуляції хімічного балансу в мозку. А регулярне вживання горіхів в їжу допомагає перемогти депресію і недоумство.

Томат і серце

Розрізавши помідор на дві половинки, всередині можна побачити камери для насіння. А це дуже схоже на будову серця. Закономірність очевидна, якщо врахувати, що томат багатий лікопіном (Рослинним пігментом), калієм і залізом, які знижують ризик серцевих захворювань.

Імбир і шлунок

Якщо придивитися, можна побачити, що корінь імбиру повторює форму людського шлунка. Не випадково в східній медицині його радять як ліки при шлункових розладах. Імбир допомагає впоратися і з нудотою. А все завдяки високому вмісту гингерола, володіє протизапальними і антиоксидантними властивостями.

Квасоля і нирки

Зовнішня схожість квасолі і нирок очевидно. І навіть в підручниках з анатомії нирки описують як «Бобовидний орган». Традиційна китайська медицина використовує квасоля для природного очищення цих природних фільтрів, а також зміцнення роботи нирок.

Авокадо і матка

 

Подібність цього фрукта з маткою теж не випадковість. Адже це один з найкорисніших продуктів для жіночої репродуктивної системи. як джерело фолієвої кислоти, він допомагає підтримувати гормональний баланс, знижує ризик розвитку раку шийки матки, а ще він дуже корисний при вагітності. Тут варто звернути увагу і на такий цікавий факт: плід авокадо визріває 9 місяців після цвітіння – стільки ж, скільки дитина знаходиться в утробі матері.

Морква і очі

 

При поперечному розрізі на моркви можна побачити, що малюнок ліній повторює будову зіниці і райдужної оболонки. Даний овоч багатий на вітаміни і антиоксиданти (зокрема бета-каротином), які знижують ризик розвитку катаракти і дегенерації жовтої плями – основних причин втрати зору у людей похилого віку.

При регулярному вживанні моркви поліпшується приплив крові до очей. Можна їсти цей продукт в будь-якому вигляді, так як всі корисні для зорової системи властивості зберігаються.

Печериці і вуха

Форма продуктів і їх користь

Полуниця в розрізі нагадує внутрішню будову зуба. Цей продукт не тільки зміцнює зуби, але і природним чином відбілює їх. Крім того, полуниця сприяє здоров’ю ясен і порожнини рота.

Цитрусові і молочні залози

Полуниця і зуби

Форма апельсинів, лимонів, лайм і грейпфрутів перегукується з округлою формою жіночих грудей. А розділивши ці плоди на дві частини, можна помітити, що внутрішня частина нагадує молочну залозу як таку. Дані продукти корисні для руху лімфи в цих жіночих органах і їх здоров’я в цілому.

А завдяки високому вмісту лімоноіди, цитрусові знижують ризик розвитку раку грудей.

Селера і кістки

Стебла селери нагадують кістки людського тіла (особливо ліктьову і променеву кістку передпліччя). Овоч містить багато кремнію і кальцію, які зміцнюють кісткову тканину. Ще одне разючу подібність: наші кістки, як і селера, на 23% складаються з натрію. Якщо ви дотримуєтеся будь-якої дієти, тим більше солі, включіть в раціон селеру: він важливий для здоров’я кісток.

https://aerodecor.com.ua/forma-produktiv-i-ikh-koryst.html

Добавил: CNTB, 09.04.2020, в категорию Цікаві факти
Просмотров: 32 | Загрузок нет | Рейтинг: 5.0