(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Дієтолог назвав ТОП-5 продуктів для покращення імунітету

УНН.- 23.03.2020

Під час епідемій дуже важливо дотримуватися правильного харчування і всіляко підтримувати свою імунну систему. ТОП-5 продуктів, які повинні бути в кожному домі, назвав дієтолог Борис Скачко в коментарі УНН.

Імбир. Він має імуностимулюючі та противірусні властивості, але щоб він допоміг - його потрібно вживати регулярно, і найголовніше не переборщити. Почніть з імбирного чаю, радить фахівець. Якщо немає печії, можна пити далі.

Часник. Його потрібно вживати в свіжому вигляді і у вигляді часникових соусів, які ви приготуєте самі. Часник має сильні антибактеріальні та противірусні властивості. У часнику міститься понад 200 активних компонентів. "І, до речі, на основі часнику створено деякі лікарські препарати", - говорить Скачко.

Цибуля. Теж у свіжому вигляді. Вона, як і часник, має бактерицидні властивості, але головне тут не зловживати. Лук містить багато вітаміну С і мікроелементів, таких як імуностимулятор селен.

Гострий перець. Велика кількість вітаміну С, але важливо не переборщити.

Курятина і відварна риба. Тут головне якісний продукт, без гормонів росту та антибіотиків. У курячому бульйоні - не тільки лізин, там дуже багато амінокислот. "Бульйон повинен бути не жирним, жирний бульйон - це спосіб загострити панкреатит, який є у більшої частини людей в прихованому стані", - попереджає дієтолог.

www.unn.com.ua/

 

Добавил: CNTB, 16.04.2020, в категорию Цікаві факти
Просмотров: 34 | Загрузок нет | Рейтинг: 5.0