(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Цікаві факти про мінеральну воду

 

1. Мінеральні води зустрічаються по всьому світу. Вони можуть бути як грунтовими (тобто виливатися на поверхню потоком), так і напірними (утворювати фонтани). Часом джерела бувають гарячими.

2. Більшості мінеральна вода знайома в якості питної, яка розливається в пляшки. Часто її попередньо насичують вуглекислим газом, який дозволяє зберегти сольовий склад, а значить і лікувальні властивості води.

3. Занадто часте вживання мінеральної води (особливо лікувально-столової) може не допомогти в оздоровленні, а навпаки, нашкодити організму. Так, вона здатна порушити водно-сольовий баланс.

4. У багатьох країнах мінеральну воду можна придбати тільки в аптеці. Таким чином підкреслюючи її лікувальні властивості, які можуть стати в нагоді далеко не кожному.

5. Згідно з дослідженнями, 5 склянок столової мінеральної води на добу, на 45% знижують ризик раку товстої кишки, на 79% — рак молочної залози і на 50% — рак сечового міхура.

6. Лікувальні властивостЦікаві факти про мінеральну водуі мінеральної води були добре відомі нашим предкам. Наприклад, її широко використовували у Стародавній Греції і Римі. Вона вважалася даром небес, тому плату за її споживання не брали. Зазвичай хворих лікували мінеральними водами жерці в храмах.

7. Мінеральні джерела довгий час не охоронялися. Однак у XVI столітті у Франції з’явилася спеціальна інспекція, яка перевіряла їх стан. Надалі в Європі почали вживати заходів по охороні природних джерел, де вода могла забруднюватися людьми.

8. Сьогодні виробники пропонують і штучну мінеральну воду. Однак перші спроби продавати такий продукт були зроблені набагато раніше.

9. Останнім часом мінеральна вода стала популярною в косметології. Вважається, що вмивання нею покращує кровопостачання, так як бульбашки впливають на шкіру і роблять своєрідний масаж.

 

http://cikavo.net/cikavi-fakti-pro-mineralnu-vodu/

 

Добавил: CNTB, 01.04.2021, в категорию Цікаві факти
Просмотров: 16 | Загрузок нет | Рейтинг: 3.0