(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

АВК випустила інноваційний безглютеновий десерт Intento

FoodOboz.- 31.05.2021

Нова зірка у портфелі АВК: унікальний десерт на основі справжнього бісквіту INTENTO зваблює смаком вишні та вишуканого бренді. Без глютену, що трендово та важливо.

У травні 2021 року національна компанія АВК розпочала виробництво принципово нових десертів. Інноваційне рішення, що запропонували майстри-кондитери цього разу: особливий бісквіт – у формі цукерки. Так, у зручному форматі цукерок INTENTO криється приголомшливо ніжний злаковий бісквіт зі соковитою начинкою всередині, огорнутий какао-глазур'ю. Першою з лінійки INTENTO побачила світ цукерка з бісквітом, просоченим високоякісним бренді з вишневою начинкою. І незабаром очікуйте курагу та чорнослив – як розширення лінійки бренду. Формула від INTENTO є дійсно унікальною, адже:

Жодного глютену. Цукерки INTENTO не містять глютену – особливого білка, який заважає засвоєнню вітамінів та мінералів. Аби вдосконалити цукерку, виробник використав лише ті злаки, що не містять шкідливої клітковини.

Корисні якості злаків – збережено! Технологія виробництва цукерки заснована на короткотерміновій термічній обробці. Це дозволяє зберегти функціональні властивості злаків, які є основою бісквіту: рис зміцнює серцево-судинну систему та знижує рівень холестерину, а кукурудза сприяє покращенню пам’яті.

Рекордно низька калорійність як для цукерки. Для нового десерту технологи компанії АВК створили авторську рецептуру, що забезпечує відносно невисоку калорійність – лише 59 Ккал на одну цукерку.

Гарантована усмішка. Солодощі підносять настрій! Одна цукерка – і викид серотоніну стрімко поліпшує справи та додає сил. А флавоноїди, що містяться у какао-бобах, знижують рівень стресу та сприяють кращій роботі мозку. Непереборний хіт серед поціновувачів вишуканої стриманості – соковита вишня у тандемі з делікатним бренді. Класичний диджестив у цукерці!

АВК цього року виповнюється 30 років, як і Незалежній Україні. Компанія невпинно вдосконалюється, створює інновації навіть у традиційній кондитерській групі, а також – революційні запуски: рослинне м'ясо Dreameat, здорові злакові снеки Brunch. Продукцію українського виробника знають у всьому світі – цукерки АВК експортують до 60 країн. "Систематично впроваджувати інновації, водночас забезпечувати стабільно високі результати кожного проекту – надважке завдання, – каже Володимир Авраменко, засновник АВК. – Однак, мені важливо, аби знання, накопичені за роки роботи, втілювалися в такі продукти, які несуть користь та дарують ще більше задоволення від смаку".

Довідка. Компанія "АВК" – національна продуктова компанія, яка спеціалізується на виробництві кондитерських виробів, мультизлакових снеків та рослинного м’яса. Ключові бренди АВК: "Королівський Шарм", "Труфальє", "Трюфель", KRESKO, "Бам-Бук", "Гулівер", "Мажор", BRUNCH, DREAMEAT.

food.obozrevatel.com/

Добавил: CNTB, 10.12.2021, в категорию Цікаві факти
Просмотров: 33 | Загрузок нет | Рейтинг: 0.0