(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Української вівсянки на світових ринках побільшає

AgroPortal.ua.- 21.01.2022

 «Добродія Фудз» представить продукцію під ТМ «Добродія», San Grano та WOWСЯНКА (перші преміальні українські пластівці) на наймасштабнішій у світі виставці Gulfood, що відбудеться у Дубаї (ОАЕ) 13-17 лютого.

Про це повідомляє прес-служба Agricom Group. Як зазначається, Gulfood — найбільша та найвпливовіша у світі щорічна виставка харчової промисловості та виробництва напоїв, яка щорічно збирає великих переробників і постачальників. У заході беруть участь понад 4 тис. компаній та близько 100 тис. відвідувачів із 185-ти країн світу. «На сьогоднішній день компанія поставляє продукцію до 39-ти країн світу (до країн Північної та Південної Америки, ЄС, Африки, Азії та Ближнього Сходу). З моменту запуску інноваційного виробництва в Чернігівській області ми продемонстрували відмінну якість нашої продукції й надалі маємо намір розширювати географію нашого експорту», — поділився виконавчий директор та співвласник Agricom Group Петро Мельник.

Для довідки: ТМ «Добродія» — один із лідерів серед торгових марок вівсяних пластівців в Україні. Продукція «Добродія», San Grano та WOWСЯНКА (перші преміальні українські пластівці) виготовляється на повністю автоматизованому сучасному виробничому комплексі в Чернігівській області. Це одне з найпотужніших підприємств із виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їхній основі в Європі. 

agroportal.ua

Добавил: CNTB, 28.01.2022, в категорию Дайджест