(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Україна потрапила у ТОП країн любителів курятини

УНН.-02.09.2021

Україна увійшла в ТОП-20 країн з найвищим рівнем споживання курятини. Про це повідомляє аналітичне агентство Index Mundi, передає УНН.

У переліку країн з найвищим споживанням курятини Україна займає 17-е місце, з річним споживанням м'яса птиці на рівні 1,5 млн тонн. Перше місце в рейтингу зайняла Америка. За рік жителі країни з'їдають трохи більше ніж 20 млн тонн продукту. На другому місці - Китай, з річним споживанням на рівні 15,8 млн тонн.

Третє місце в списку належить Бразилії, з річним споживанням м'яса птиці на рівні 14,5 млн тонн. Останнє - 45-е місце - у рейтингу належить Македонії. За рік жителі країни споживають всього 45 тис. тонн продукту.

За даними Асоціації "Союз птахівників України", незалежний тест на відсутність антибіотиків у курятині пройшов лише один виробник - МХП Юрія Косюка. Нещодавно в МХП заявили, що відмовилися від використання бренду "Наша Ряба", а продукція випускається в упаковці "Та сама курочка". "Нашу продукцію цінують у топових країнах, і це не через бренд і упаковку, це результат того, що весь цей час ми виробляємо висококласну і безпечну продукцію, яку купують по всьому світу", - прокоментував очільник МХП Косюк.

www.unn.com.ua/

Добавил: CNTB, 10.09.2021, в категорию Дайджест