(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Топ-10 законопроєктів, прийняття яких очікує аграрна спільнота – УКАБ

AgroNews.ua. -02.09.2020

Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” підготувала ТОП-10 законопроєктів, розгляд та схвалення яких є важливим для аграрної галузі. Про це повідомляє пресслужба УКАБ, пише agronews.ua.

Як вважають в УКАБ, важливим є якнайшвидше прийняття законопроєкту № 2289 про внесення змін до статті 4 Закону України “Про пестициди та агрохімікати” щодо ввезення пестицидів на митну територію України — покликаний розблокувати ввезення зразків (одиничний зразок окремого препарату в дуже обмеженій кількості)  для державних випробувань та наукових досліджень у науково обґрунтованих обсягах відповідно до планів державних випробувань і наукових досліджень, що забезпечить суттєве покращення екологічної ситуації та підвищення продуктивності сільського господарства.

Законопроєкт № 2064  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства в Україні — передбачає 25-річну оренду земель для закладання та вирощування виноградників та садів, що створить сприятливі правові умови для інвестування у виноградарство та садівництво.

Законопроєкт № 3131 про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції — має на меті створити умови для ліквідації тіньових відносин у використанні земель сільськогосподарського призначення та забезпечити рівно напружене оподаткування доходів, одержуваних від такої землі всіма її власниками та користувачами.

Законопроєкт № 3295 про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України” та інших законів України щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції — передбачає удосконалення функціонування системи державної підтримки сільського господарства, усунення адміністративних перепон та витрат для сільськогосподарських товаровиробників при отриманні державної підтримки.

Законопроєкт №3680 про внесення змін до деяких законів України (щодо спрощення процедур експертизи, реєстрації сортів рослин та обігу насіння) — метою якого є необхідність усунути ряд положень, які ускладнюють проходження експертизи нових сортів рослин.

Законопроєкт №3318 про ветеринарну медицину та благополуччя тварин — розроблено з метою системного та комплексного регулювання суспільних відносин щодо захисту здоров’я та забезпечення благополуччя тварин, ветеринарної практики, виробництва, обігу та застосування ветеринарних препаратів з урахуванням міжнародних зобов’язань України, зокрема в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

agronews.ua

Добавил: CNTB, 17.09.2020, в категорию Дайджест