(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Світові новинки сільськогосптехніки на найбільшій агропромисловій події в Україні та Східній Європі – “Агро-2019”

AgroNews.ua. -17.05.2019

У Києві відбудеться 31-ша Міжнародна агропромислова виставка “Агро-2019”. Команда організаторів з компанії ТОВ “ТД “Промфінінвест” при підтримці Мінагрополітики обіцяють вкотре зібрати на території Національного Комплексу “Експоцентр України” близько 1300 компаній із 15 країн світу.

«Агро-2019» – більше ніж агровиставка – це найбільша агропромислова подія в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, прем’єрних показів в усіх галузях АПК України.

Один з найбільших розділів виставки, експозиція «ЕкспоАгроТех» – агротехніка і запасні частини для землеробства, рослинництва, меліорації, тваринництва, птахівництва, кормовиробництва, харчової та переробної промисловості, утилізації, присадибного господарства.

Тематика виставки: трактори; машини для обробки ґрунту; посівна техніка; техніка для внесення добрив; техніка та обладнання для зрошення та водовідведення; техніка та обладнання для збирання врожаю, комбайни; обладнання для переробки та зберігання врожаю; запчастини для техніки та обладнання; засоби малої механізації; обладнання для лабораторій, вимірювальні прилади; машини та обладнання для плодоовочевих і баштанних культур; садовий та городній інвентар; послуги з ремонту.

Найбільші дилери та дистриб’ютори в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту представлять на «Агро-2019» новинки сільськогосподарської техніки і устаткуванню та найпопулярніші моделі. Регіональний представник бренду Massey Ferguson корпорації AGCO в країнах Східної Європи Юрій Войцехович повідомив, що компанія AGCO надалі випускатиме не лише потужні трактори, але й переходить у сегмент машин потужністю нижче 100 кінських сил, оскільки від клієнтів надходить дуже багато замовлень на такі моделі. Новий трактор із такої серії буде представлений на виставці «Агро-2019». Багато цікавих новинок сільськогосптехніки світових брендів буде приємним сюрпризом для кожного відвідувача “Агро-2019”, сервіс та приємне спілкування з представниками компаній не залишать байдужим жодного відвідувача!

Місце проведення
НК "Експоцентр України", 4-7 червня 2019 р.
Україна, м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1

agronews.ua

 

Добавил: CNTB, 24.05.2019, в категорию Дайджест