(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Понад 9 тонн фальсифікату: в Києві підробляли каву світових брендів

Факти.- 18.11.2020

У Києві кіберполіція спільно зі слідчими поліції викрили злочинне угруповання, яке займалося виробництвом фальсифікованої кави.

П’ятеро правопорушників виготовляли фальсифікат у шести складських приміщеннях і продавали його через інтернет під виглядом продукції відомих світових виробників. Крім того, організатори мали підконтрольну мережу підпільних виробництв, де виготовлялося понад 10 тис. упаковок контрафактної кави на тиждень.

Під час обшуку правоохоронці вилучили понад 9 тонн кави, 150 тис. упаковок з логотипами і товарними знаками світових виробників продукту, обладнання для виготовлення і фасування, а також 10 тонн готової для продажу фальсифікованої продукції. За попередніми підрахунками, власникам торгівельних марок завдано збитки на суму понад 5 млн грн. У жовтні цього року у Львівській області кіберполіція викрила зловмисників, які виробляли та збували фальсифіковані продукти харчування. Правопорушники підробляли більше десяти українських продуктових брендів. Товари продавали через інтернет, а також безпосередньо постачали підприємцям.

fakty.com.ua/

Добавил: CNTB, 27.11.2020, в категорию Дайджест