(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

UBR.-08.10.2019

Цена буханки за год вырастет на четверть

33

Хороший ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, Сьогодні

УНІАН: Новини України.-02.10.2019

За словами міністра, присутні деякі юридичні та бюрократичні моменти, але в планах також підписання протоколу та проведення інспекцій.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на слова заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тараса Качки. Згідно з повідомленням, урядовці України працюють з китайськими колегами над початком експорту птиці до цієї держави. Качка зазначив, що угоди може бути досягнуто до кінця року. За його словами, є деякі юридичні та бюрократичні моменти, але в планах також підписання протоколу та проведення інспекцій.

< ... Читати далі »
Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, Сьогодні

УНІАН: Новини України.-02.10.2019

 

Станом на 1 жовтня в Україні заробили 25 цукрових заводів з прогнозованих 32.
Українські цукрові заводи з початку сезону цукроваріння, який стартував 30 серпня з запуском Радехівського цукрового заводу, виробили 235,1 тисячі тонн цукру. Про це повідомила прес-служба Національної асоціації цукровиробників України (НАЦУ) "Укрцукор". "Станом на 1 жовтня вироблено 235,1 тисячі тонн цукру та перероблено 1,7 мільйона тонн цукрових буряків", - сказано в повідомленні. У прес-службі додали, що загалом станом на поточну дату в Україні запрацювали 25 цукрових заводів з прогно ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, Сьогодні

Капитал.-03.10.2019

Министерство развития экономики, торговли и сельского хозяйства завершает процесс согласования перечня из 800 государственных компаний, которые планируют приватизировать в дальнейшем.

Об этом написал министр развития экономики Тимофей Милованов на своей странице в социальной сети Facebook, комментируя принятый Верховной Радой закон об отмене перечня объек ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, Сьогодні

Деловая столица-07.10.2019

Украинские аграрии с начала 2019/2020 маркетингового года поставили за рубеж 14,25 млн тонн зерновых и зернобобових.

Данный показатель на 4,9 млн т (1,5 раза) превышает результат за аналогичный период 2018/2019 МГ, передает "ДС" со ссылкой на пресс-службу Минагропрода. За отчетный период в разрезе культур экспортировано: пшеницы - 9,06 млн то ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, Сьогодні

Дело.-01.10.2019

Строительство новых элеваторов в Украине требует инвестиций в размере $5-8 млрд

Сегодня Украина — один из ведущих мировых экспортеров зерновых. Последние пять лет мы экспортировали 42–43 млн т ежегодно, а в сезоне 2018/2019 годов этот показатель вырос до 54 млн т при суммарном урожае 92 млн т. Иначе говоря, мы экспортируем без малого ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, Сьогодні

Дело.-01.10.2019

По оценкам ведомства, из-за краж и неэффективного использования земли в таких госпредприятиях, госбюджет ежегодно теряет более 1 млрд гривен

Ущерб государству и налогоплательщикам из-за краж и неэффективного использования земли в государственных аграрных предприятиях составляет более 1 млрд грн ежегодно. Об этом ми ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, Сьогодні

Газета по-українські.-02.10.2019

 

Чим менше валютизована економіка, тим менше курс іноземної валюти впливає на ціни всередині країни.

В Україні ціни порівняно з минулим роком зросли у 2-2,5 рази. Це пов'язано з тим, що економіка була адаптована під курс 26-27 грн/дол., розповів Gazeta.ua фінансовий аналітик Олексій Лупоносов. "Жоден підприємець за власним бажанням не буде зменшувати ціну, якщо вона вже зросла. А контролювати їх не можемо, адже державне регулювання відмінили. Крім того, попит на молочку, м'ясо, овочі падає. Люди купують менше, бо грошей не вистачає. Зрозуміло, що виробники та продавці будуть збільшувати вартість, щоб компенсувати збитки", - додає Лупоносов. За словами аналітика & ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, Сьогодні

AgroTimes.-04.10.2019

3 жовтня у Житомирі відбулося засідання українсько-білоруської робочої групи з вирішення проблемних питань взаємного товарообігу, зокрема, в частині застосування ветеринарно-санітарних заходів.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба. Учасники групи обговорили питання співробітництва у сфері ветеринарного і продовольчого контролю, стан погодження форм міжнародних ветеринарних с ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, Сьогодні

AgroTimes.-04.10.2019

У 2018/19 МР Україна вперше за чотири сезони скоротила імпорт пальмової олії, він знизився вперше за останні чотири сезони і склав 217,2 тис. тонн, що на 7,1% менше, ніж у 2017/18 МР.

Про це повідомляють аналітики компанії «УкрАгроКонсалт». Зокрема, Україна відмовилась від імпорту пальмової олії з Колумбії, Кіпру та Індії, натомість повернулася до закупівель цієї продукц ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, Сьогодні
1 2 3 ... 216 217 »