(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Нардепи ухвалили 3 важливі законопроекти щодо біобезпеки тварин і харчової продукції

AГРОПОЛІТ. -06.01.2022

У 2021 році Верховна Рада України ухвалила три важливі законопроекти щодо біобезпеки тварин і харчової продукції. 

Про це йдеться у аналітичному матеріалі AgroPolit.com. Зокрема, мова йде про наступні законопроекти:

  • 1206-IX «Закон України про ветеринарну медицину». Закон визначає правові та організаційні засади здійснення діяльності у сферах забезпечення захисту здоров’я та благополуччя тварин, ветеринарної практики, виробництва, обігу та застосування ветеринарних препаратів, а також обігу побічних продуктів тваринного походження.
  • 1684–IX «Закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив Європейського Союзу у сфері охорони тваринного та рослинного світу».Закон вносить зміни і приводить у відповідність до вимог міжнародних угод та директив ЄС такі законодавчі акти: Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження», Закон України «Про тваринний світ»,  Кримінальний кодекс України, Кодекс України про адміністративні правопорушення, Кримінальний  процесуальний  кодекс України, Лісовий  кодекс України, Закон України «Про Національну поліцію», Закон України «Про Червону книгу України», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».
  • 1586-IX «Закон України про внесення зміни до статті 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України». Закон має на меті удосконалити окремі положення щодо регулювання завезення та застосування в Україні незареєстрованих пестицидів.

agropolit.com/news/

 

Добавил: CNTB, 15.01.2022, в категорию Дайджест