(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

МХП Косюка увійшов у ТОП-50 кращих компаній України

УНН.- 03.12.2020

 Агрохолдинг МХП Юрія Косюка увійшов до рейтингу "ТОП-50 кращих компаній України" за версією журналу "Власть денег", передає УНН із посиланням на прес-службу МХП.

Учасників фінального рейтингу відбирали з майже двохсот претендентів. У підсумку, редакційна рада відібрала 50 фіналістів. Це компанії: - які найяскравіше проявили себе у 2020 році;
- які змогли не тільки вистояти в кризу, але і зберегти персонал, переосмислити принципи організації бізнесу; - які в складних умовах проявили соціальну відповідальність, продемонстрували інноваційність і готовність до мінливих зовнішніх умов. "МХП є такою компанією", - поділилися в прес-службі МХП. Там нагадали, що цього року МХП також увійшов у топ-25 кращих роботодавців України, топ-25 програм КСВ, топ-25 ефективних маркетингових кампаній і топ-25 інноваційних компаній України за версією журналу "Власть денег". "Ми дякуємо за визнання нашої компанії. В 2020 МХП впевнено взяв курс на трансформацію із сировинної компанії на кулінарну. МХП розвиває три нові формати: гастростудії "Секрети шефа", магазини "М'ясомаркет" і шаурменні Döner Market. Компанія стабільно працює та підтримує продовольчу безпеку країни, допомагає в боротьбі із СOVID-19 та продовжує соціальні проєкти.

www.unn.com.ua/

Добавил: CNTB, 10.12.2020, в категорию Дайджест