(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Яких змін чекають від нового президента аграрії

AgroTimes.-23.04.2019

Аграрії під час онлайн-опитування назвали сім основних змін, яких чекають від нового президента в агросекторі, повідомляє AgroPolit.

Сім ключових питань стосувалися різних тем: стратегії, держпідтримки, земельної реформи, приватизації, оподаткування, експортної політики і фінансування. По кожному з них можна було обрати один із варіантів відповідей. Результати опитування продемонстрували наступне:

– 44% респондентів очікують підтримки АПК із боку держави у вигляді рівних податкових умов та дієвого захисту прав власності.

– 41% опитаних бачать у фокусі виробництв АПК поступове збільшення продукції переробки та збереження статусу виробника чистої (без ГМО) й органічної агропродукції.

– 38% очікує диференційованої системи оподаткування залежно від розміру річного обороту компанії та кількості задіяних у виробництві людей, а ще 30% розраховують на спрощену систему оподаткування фермерам, для решти – загальна система.
– 41% хотіли б змінити кадрову політику на державних підприємствах, щоб вони заробляли, а не продавати за копійки.

– 50% сподіваються на зменшення бюрократичних перепон в освоєнні експортних ринків.
– 48% респондентів очікують цільового рефінансування НБУ під агропроекти та купівлю сільгоспземель для аграріїв.

– 29% учасників опитування виступають за відкритий ринок землі з обмеженнями (право купувати землю має лише фізособа та держава).

www.agrotimes.net/

 

Добавил: CNTB, 26.04.2019, в категорию Дайджест