(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Як працює перший вітчизняний завод з переробки меду

AgroNews.ua. -14.05.2018

У вересні 2017 року на Черкащині відбулось офіційне відкриття заводу «BEEHIVE», який спеціалізується на переробці меду. Завдяки сотням підприємців, у яких завод закуповує солодкий продукт, а також власних 1000 вуликів, потужність підприємства дозволяє випускати 16 000 тонн готової продукції в рік, яку в основному експортують за кордон. Чому український мед високо оцінюють європейці та як вдалося отримати довіру зарубіжних партнерів: про всі секрети розповів директор заводу «BEEHIVE» Олег Барскій.

- У вересні буде рік як в Україні запустилось новітнє українське підприємство з переробки та експорту меду. Розкажіть, як велася робота протягом цього часу?

- Для мене особисто увесь цей час минув як один день. Турбот було багато. У зв’язку з тим, що маємо молоде підприємство, у нас все вперше: ретельний підбір команди, отримання низки сертифікатів, контроль за якістю продукту, за багатьма сертифікаційними вимогами. Бізнес — це завжди труднощі, але я називаю їх приємними турботами. У цьому році ми запустили лінію B2C («бітусі» — кінцевий продукт, тобто мед у банках – ред.) та вперше вийшли в українські мережі, наприклад, «Сільпо», «Novus» та інші. Але основне наше завдання – створювати продукт для експорту.

- За яких умов був відкритий завод (іноземні інвестиції/внутрішні капіталовкладення)? - Ми залучили міжнародні австрійські інвестиції. Це показник надійності підприємства. Ми вважаємо, що це добре і правильно для України, адже це її розвиток. Також у відкритті заводу допомогли й акціонери з України.

- У чому полягає основна робота підприємства (який шлях має пройти мед на прикладі вашого підприємства, щоб вийти на ринок)? - Завод «Beehive» не випадково розташований у Черкаській області, адже в радіусі 150 км – одні із наймедоносніших регіонів України. Спочатку ми купуємо мед в українських пасічників, а це сотні приватних підприємців. Окрім цього, ми розвиваємо і власний проект – пасіку із 1000 вуликів, наразі це одна з найбільших промислових пасік в Україні. Після забору ми контролюємо його якість на трьох етапах у спеціальних лабораторіях: окрім вхідних і вихідних перевірок, які проводяться у нашій лабораторії, ми контролюємо якість продукту в міжнародних лабораторіях – Intertek («Інтертек»), QSI («К’юЕсАй»). Ми перевіряємо мед на наявність антибіотиків, ГМО, важких металів, радіонуклідів тощо. Потім його гомогенізуємо й фільтруємо (від природніх залишків комах, воску тощо). Опісля фасуємо у бочки чи банки і таруємо – готуємо до постачання. Ми працюємо у двох форматах: B2B («бітубі» — сировина у бочках), і B2C («бітусі» — кінцевий продукт, тобто мед у банках, який ми продаємо в Україні та за кордоном). Зауважу, що ми не розділяємо переробку меду на українську якість і європейську. Ми відразу робимо мед високої якості і продаємо його і там, і тут.

Бесіда з директором заводу «BEEHIVE» Олегом Барскім.

agronews.ua

Добавил: CNTB, 24.05.2018, в категорию Дайджест
| Теги: Як працює перший вітчизняний завод