(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Бізнес запитує // Чи готова держава підтримати органічне виробництво?

AgroPortal.ua.-11.05.2018

Виробництво органічної продукції в Україні щороку стабільно зростає, аграрії знаходять нові ніші у виробництві й відкривають нові ринки. Великі компанії, які вже мають досвід експорту, зазначають, що зараз не проблема продати продукцію за кордон — іноземці поважають органічне «made in Ukraine» і готові платити за нього гарну ціну. Більше виробників органіки турбують проблеми, пов’язані з захистом і відстоюванням їхніх прав в Україні.

Виробничі проблеми від спільноти виробників органічної продукції в розмові з заступником міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольгою Трофімцевою озвучувала керівник відділу ЗЕД Агропромислової групи «Арніка» Вікторія Васильченко. Компанія «Арніка» має в обробітку за органічними стандартами близько 16 тис. га земель. «Арніка» працює за органічною технологією з 2013 року і в майбутньому планує стати найбільшим агрохолдингом, який займається органічним виробництвом.

Вікторія Васильченко: Ми вже маємо значний досвід експорту — понад 17 тис. тонн органічної продукції відвантажено на ринки Європи, переважно до Німеччини та Швейцарії. Тож питання експорту в нас напрацьовані — маємо досвід і постійних клієнтів та розвинену інфраструктуру, що дає можливість відправляти продукцію різними видами транспорту. А хотілося поставити запитання, які найбільш хвилюють, насамперед — це внутрішні проблеми, наприклад, відносини між сільгоспвиробниками. В цьому році компанія зіткнулася з такою проблемою, коли довелося відбракувати близько 1 тис. тонн органічного соняшнику через недобросовісне внесення нашими сусідами засобів захисту рослин. Як виявилося, сільгосппідприємство вносило хімію на свої поля авіацією, і частина гербіцидів потрапила на наші посіви. Компанії «Арніка» довелося продати соняшник в Україні по звичайній ціні, незважаючи на те, що вирощувався він як органічний. У нашому випадку при лабораторних дослідженнях в соняшнику знайшли залишки речовини, яка взагалі заборонена в ЄС. Хотілося б дізнатися, яким чином можливо залучитися підтримкою держави стосовно таких неконтрольованих випадків внесення сільгоспвиробниками-сусідами ЗЗР.

Ольга Трофімцева : Чи часто такі ситуації трапляються?

Вікторія Васильченко : У нас нечасто, ми дуже ретельно стежимо за якістю вирощеної продукції і облаштовуємо великі буферні зони. Якщо ми бачимо, що є ризикова зона, її обов«язково відділяємо. Наші буферні зони набагато більші за прописані стандартами норми. Робимо їх в два-три рази більшими. Звісно, на цьому втрачається якась частина прибутку, для нас якість — перш за все, адже виробляємо продукцію «преміум» сегменту.

Ольга Трофімцева .: На законодавчому рівні частково ця проблематика вирішуватиметься законопроектом № 5448 «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», який вже прийнято Верховною Радою в першому читанні. В документі прописані норми щодо буферних зон і всі інші нюанси. Але як на мене, проблема, яку ви озвучили, перекликається з ситуацією отруєння бджіл. І тут, здається, не менш важливим, ніж законодавче регулювання відносин між традиційними і органічними виробниками, є прописання дієвих механізмів відповідальності за умови порушення вказаних норм. Це якщо говорити про законодавчі рамки, то мають бути встановлені правила гри і однозначно прописана відповідальність. Цим має займатися не лише Мінагропрод, але й підключитися і співпрацювати в цьому питанні правоохоронні органи і Міністерство природних ресурсів та навколишнього середовища. Адже коли ми говоримо про контрафактні ЗЗР, це проблематика МОЗ, Міністерства природних ресурсів і Мінагропроду. Ми все більше говоримо про цю проблему і гадаю, держава більш конструктивно реагуватиме на питання контрафакту і чорного імпорту, бо це шкодить навколишньому середовищу, здоров«ю людей, якості ґрунту. Інший дуже важливий аспект цієї проблематики, на мою думку, це комунікація і проведення інформаційної роботи, особливо з невеликими виробниками. Окрім законодавчих ініціатив, потрібно дійсно працювати на районному рівні в плані інформування. Бо дехто не усвідомлює загалом певну проблематику. І інформування не лише про те, що мають дотримуватися правил сусідства, а починаючи з використання контрафактних ЗЗР у виробництві. Як показує мій досвід, дуже часто не вистачає саме інформації і загальної освіченості в таких питаннях. Але безумовно має бути паралельний процес — робота в плані інформування, і водночас всі повинні розуміти, що законодавчі рамки і правила гри теж змінюються. Якщо буде хоч один прецедент, коли хтось понесе відповідальність за такі речі і відшкодує вартість понесених втрат, тоді прийде розуміння.

Бесіда з заступником міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольгою Трофімцевою.

 

agroportal.ua

Добавил: CNTB, 24.05.2018, в категорию Дайджест