(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Азія та Африка є ключовими напрямками зовнішньої торгівлі для українських виробників м’ясної продукції — Держпродспоживслужба

AГРОПОЛІТ. -14.05.2021

Держпродспоживслужба та Асоціація м’ясної галузі домовилися про співпрацю з метою розвитку експорту м’яса та м’ясних продуктів у 2021-2025 роках.

 Відповідний меморандум підписали  голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та виконавчий директор Асоціації Микола Бабенко, повідомляє  пресслужба  Держпродспоживслужби. «Держпродспоживслужба» всебічно сприятиме підтримці українських виробників м’яса та м’ясних продуктів у міжнародній торгівлі, створенню нових можливостей та розвиткові м’ясної галузі в цілому», — розповіла Владислава Магалецька. За інформацією Асоціації м’ясної галузі, ключовими напрямками експорту в 2021 році є країни Азії та Африки. Найбільше української продукції наразі постачається до Саудівської Аравії. Зокрема, протягом січня-квітня експорт становив більше 50 мільйонів доларів. Також обговорювалася робота з відкриття нових ринків збуту для українських виробників. Владислава Магалецька наголосила, що зараз активно ідуть переговори по відкриттю ринків у КНР, Індії, Канаді, Малайзії, Мексиці, Південній Кореї та інших державах.Співпраця з Держпродспоживслужбою – це важливий крок, що наближає нас до відкриття нових ринків збуту та лідерства у глобальному ринку продуктів виготовлених в Україні – фундаментальна задача, вирішенням якої також займається наша Асоціація в глобальному ринку м’яса», – зазначив Микола Бабенко.

agropolit.com/news/

Добавил: CNTB, 21.05.2021, в категорию Дайджест