(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Аграрні заступники Милованова: Агросектор — це великий живий організм, де місця вистачить усім

AgroPortal.ua.-09.10.2019

Аграрний сектор має двох людей у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Редакція AgroPortal.ua з’ясувала у Тараса Висоцького та Інни Мєтєлєвої, які функціональні обов’язки у кожного, які зміни чекають на агросектор та наскільки важливо в термін завершити земельну реформу.

Був пост Тимофія Милованова, де він представив своїх заступників та окреслив їхні обов’язки. Хотіли уточнити детальніше, хто за що відповідає в аграрній частині, зокрема ви, Тарас, та ви, Інно?

Тарас Висоцький: Основна ідея розподілу обов’язків полягає в тому, що всі заступники будь-якого напрямку мають розуміти ключові моменти діяльності міністерства, але додатково кожен має фокус на певну сферу. Наприклад, сфера аграрної політики, куди входить рослинництво, тваринництво, насінництво, садівництво, земельні ресурси — закріплені за мною.

Інна Мєтєлєва: У моїй компетенції департамент сільського розвитку, куди входить декілька напрямків, у тому числі експорт, співпраця з торговими представництвами, донорами, кооперація, органічне виробництво, діджиталізація тощо.

Тарас Висоцький: Якщо узагальнити, то я відповідаю за розвиток внутрішнього аграрного сектору, а Інна — за його зовнішній вектор.

Під чиїм тоді контролем Держпродспоживслужба?

Тарас Висоцький: Ми разом відповідаємо за цей напрямок. Адже гармонізація і адаптація законодавства — це, в першу чергу, важливий аспект експорту — тут відповідальність повністю на Інні. З іншого боку — це безпечність продукції, яку споживають наші громадяни, тобто внутрішній аспект, за який вже відповідаю я. Але ми постійно між собою взаємодіємо. І це дає свій результат, адже немає так званого перетягування «лебідь, щука та рак», як буває між різними міністерствами.

Хто приймає кінцеві рішення по галузі?

Тарас Висоцький: Міністр. Але, звичайно, ми між собою радимося, у нас є спільні зустрічі і налагоджена комунікація в команді.

Інна Мєтєлєва: Говорячи про комунікації, варто сказати, що в нас є робочі зустрічі та спільний чат, в якому кожен із заступників викладає інформацію. Наприклад, про законопроєкти, над якими працює чи вносить зміни. Ця інформація доступна для всіх, хто в групі, тому кожен може внести свої правки, і не лише в частині свого вузького напрямку. Тому вся робота над законодавчими ініціативами та програмами уряду виходить командною.

Команда Мінагропроду ще працює. Як ви зараз взаємодієте і чи буде кадрове переформатування?

Тарас Висоцький: Жодних глобальних змін не відбулося. В.о. міністра та його заступники, а також держсекретар — звільнені, бо це політичні посади, однак всі держслужбовці працюють у штатному режимі. Усі керівники департаментів на своїх місцях. Щоранку ми проводимо нараду, на якій їх координуємо. А потім вони стандартно займаються разом із своїм колективом поточними завданнями в штатному режимі.

agroportal.ua

 

 

 

Добавил: CNTB, 18.10.2019, в категорию Дайджест