(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Аграріїв запрошують на масштабну конференцію про розвиток бізнесу та технологій в сільському господарстві

AГРОПОЛІТ. -05.11.2021

Вже за тиждень відбудеться одна з найбільших конференцій в агросекторі — ОкАгро-2021, яка націлена на обмін досвідом між фермерами, огляд технологій в сільському господарстві та розвиток агробізнесу.  Про це повідомляють організатори події, передає Kurkul.com. Понад 200 учасників будуть підбивати підсумки 2021 р., спілкуватись та обмінюватись ідеями та досягненнями.

Серед тем конференції: Управління процесами — спікери секції розкажуть про те як підвищувати ефективність працівників, навичка та вміння сучасного керівника, про перехід від ручного управління бізнесом до системного; Технології в господарстві — спікери-власники різних господарств розкажуть які технології впроваджували у себе на господарствах, що дійсно спрацювало, а які інвестиції не окупились. Точне землеробство — гаряча тема 2021 р. висвітлювати яку будуть ТОП-експерти в цій сфері.

Крім насиченої програми та виступів, відбудеться вечірка для всіх учасників. Також на конференції дієтиме експо-зона технологічних компаній в агро, на стендах яких можна буде ознайомитись з сучасними рішеннями та отримати консультації», — розповіли організатори. Участь у конференції — це інвестиція в розвиток бізнесу. Захід допоможе перейняти досвід, помилки та успішні кейси за 2 дні та повернутись додому з натхненням та свіжими ідеями. Тому і лейтмотив заходу «Не ростеш ти — не росте в тебе». 

agropolit.com/news/

Добавил: CNTB, 13.11.2021, в категорию Дайджест