(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

По прогнозам Минагропрода, в этом маркетинговом году украинские заводы произведут 1,8-1,85 млн тонн сахара. 

Украинские сахарные заводы с начала сезона сахароварения произвели 337,1 тыс. тонн сахара, что составляет около 18% от прогнозируемого Министерством аграрной политики и продовольствия общего объема производства сахара в 2016-2017 маркетинговом году (МГ, сентябрь 2016 – август 2017). Об этом сообщила пресс-служба ассоциации сахаропроизводителей «Укрцукор». «С начала сезона сахароварения заводы переработали 2,86 млн тонн сахарной свеклы, из которых произвели 337,1 тыс. тонн сахара», - говорится в сообщении. Также в ассоциации отметили, что на 29 сентября в Украине работает 32 сахарных завода. Как сообщал УНИАН, Министерство аграрной политики и продовольствия прогнозирует стабильность рынка сахара в 2016-2017 МГ. В этом году украинские заводы произведут ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 17.10.2016

С начала текущего МГ зернотрейдеры отправили на внешние рынки 10 млн тонн зерна.

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины повысило прогноз по экспорту зерновых из Украины в 2016-2017 маркетинговом году (июль 2016 - июнь 2017) до более чем 40 млн тонн с 39,8 млн тонн, озвученных ранее. Об этом на совещании в министерстве сообщил глава Минагропрода Тарас Кутовой. "Никаких угроз по продовольственной безопасности страны не существует. Общий объем экспорта по 2016-2017 году планируем, что составит более 40 млн тонн", - сказал Кутовой.  Министр отметил, что это будет рекордный показатель за историю независимости Украины. Он также сообщил, что с начала текущего МГ зернотрейдеры отправили на внешние рынки 10 млн тонн зерна, что на 0,5 млн тонн превышает показатель за аналогичный период прошлого года.

                 ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 17.10.2016

Отмена госрегулирования цен на продукты питания никак не повлияет на цены, так как последние 5-7 лет регулирования как такового не было. Вместе с тем, на цены может повлиять налоговая политика.

Об этом заявил председатель Аграрной партии Украины Виталий Скоцик во время пребывания в Виннице комментируя намерения правительства сократить количество социальных продуктов, на которые распространяется  государственное регулирование цен, а в перспективе вообще отказаться от госрегулирования. «Классически для регулирования цены используют товарные или денежные интервенции. Например, в случае повышения цены на какой-то продукт, государство выставляет этот продукт на рынок дешевле, или предоставляет дотацию для продавцов продукта в денежной форме, чтобы те могли снизить цену и таким образом опустить ценовое предложение на рынке. Для этого есть Государственный резервный фонд, Аграрный фонд и ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 17.10.2016

З урахування сумної статистики щодо кількості отруєнь в регіонах, Держпродспоживслужба мала би активізувати свою роботу щодо проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, які виробляють та реалізовують в Україні продукти харчування. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Сергій Тригубенко, президент Всеукраїнського об'єднанняФедерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України.

“Продовжуючи тему якості продуктів харчування, точніше відсутності цієї якості ... Володимир Лапа визнав, що діюча система контролю за дотриманням виробниками стандартів якості харчової продукції а) недосконала, б) майже не лишає шансів притягнути до відповідальності порушників.У зв’язку з цим, у мене конкретне запитання: що потрібно зробити? Які зміни у який закон чи законодавчий акт внести? Як нардеп, заявляю п ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 17.10.2016

Які зміни відбудуться, якщо законопроект про державний контроль в галузі безпечності і якості харчових продуктів буде прийнято, розповідають Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики з питань євроінтеграції, та Євген Горовець — один із авторів відповідного законопроекту, експерт проектуЄС із вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні. 

Із запровадженням у 2014 році мораторію на перевірки підприємств, сфера безпечності харчових продуктів фактично звільнена від державного контролю. Коментуючи таку ситуацію Євген Горовець зазначив: "На сайті Державної регуляторної служби можна знайти роз’яснення, в якому ця інституція стверджує, що на харчові продукти мораторій не поширюється. Але, на жаль, це лише роз’яснення. Маємо певну суперечність між різними законами. На практиц ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 17.10.2016

Домовленості між Україною та Турецькою Республікою в аграрній сфері мають підтримувати двосторонні торговельно-економічні зв’язки та сприяти більш активному залученню українських та турецьких компаній до спільних проектів.

Про це повідомила заступник міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева під час третього засідання українсько-турецької Робочої групи з питань сільського господарства, яке відбулося 27 вересня в Києві.«Україна зацікавлена у експорті рослинної олії, у тому числі соняшникової, м’ясо-молочної продукції, яєць птиці, риби та меду, хутросировини, зернових злаків, тютюну та виробів з нього. Також зацікавлена  в адаптації та торгівлі новими сортами насіння, зокрема олійних культур, соняшнику до Турції», - повідомила Ольга Трофімцева. Сторони домовились про двосторонні консультації на рівні профільних фахівців щодо можливості розширення обсягів торгівлі, зв ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 17.10.2016

30 вересня 2016 відбулося засідання робочої групи з питань функціонування ринку зерна, у ході якого було підписано Додаток № 1 до Меморандуму про взаєморозуміння між Мінагрополітики та експортерами зерна на 2016/17 маркетинговий рік.

Цим документом закріплюється добровільне погодження можливих обсягів експорту зернових на 2016/17 маркетинговий рік з метою забезпечення продовольчої безпеки держави та прогнозованості зернового ринку."Ніяких загроз щодо продовольчої безпеки країни не існує. Загальний обсяг експорту за 2016-2017 році плануємо, що становитиме більше 40 млн тонн", - сказав Кутовий. Міністр зазначив, що це буде рекордний показник за історію незалежності України. Він також повідомив, що з початку поточного МР зернотрейдери відправили на зовнішні ринки 10 млн тонн зерна, що на 0,5 млн тонн перевищує показник за аналогічний період минулого року. Міністр агрополітики Тарас Кутовий, вис ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 17.10.2016

Розповсюдження захворювань африканської чуми свиней та заразного вузликового, або нодулярного, дерматиту великої рогатої худоби становлять потенційну небезпеку для м’ясної та молочної галузі України. Національний консультант ФАО з питань ветеринарії Віталій Башинський дає оцінку  епізоотичній ситуації в Україні.

"На сьогоднішній день ми бачимо, що Україна повністю втратила статус країни, вільної від африканської чуми свиней, і заборонні заходи або навіть заходи з припинення всіх систем, які б дозволяли нам виходити на інші ринки, застосовуються до України в межах 100%. Тобто наразі ми експортуємо тільки живих свиней і тільки до Грузії, і то, тільки тому, що ця країна також є неблагополучна по АЧС – тобто завозимо на територію, де вже немає чого боятися. Це дуже серйозний удар по свинарству України," - говорить Віталій Башинський.Стосовно проблеми нодуля ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 17.10.2016

В Україні 30-40% товарів, у тому числі й алкогольна продукція, є сфальсифікованими. Про це на прес-конференції в "ГолосUA" заявив голова Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан.

Він додав, що в Києві з п'ятниці розпочалися заходи з контролю якості продуктів з метою виявлення фальсифікацій і підробок для недопущення отруєння громадян.За словами Рубана, продаж контрафакту може бути зупинений тільки в результаті планової перевірки або ж в разі звернення потерпілих в Держпродспоживслужбу при наявності медичного підтвердження. "60% у нас - соціально відповідальний бізнес, який відповідає за свій товар, за свої послуги і несе відповідальність за це. Але, на жаль, 40% відноситься до асоціального бізнесу, який проводить контрафактну продукцію", - зазначив він.Як пояснив Рубан, в разі скарги споживачів, інспектори керованого ним органу проведуть перевірку на місці реалізації протягом перш ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 17.10.2016

Ось уже котрий рік поспіль в Кропивницькому проходить найбільша агропромислова виставка України «AgroExpo». Незважаючи на досить непростий для країни час, виставка змогла не тільки продемонструвати минулорічні показники, а й поліпшити їх. У заході взяли участь 364 компанії. Загальна кількість відвідувачів за три дні виставки склало понад 18 тисяч осіб.Організаторами виставки виступили  Міністерство агрополітики і продовольства, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців країни, Національна академія аграрних наук, Асоціація підприємств - виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш», Українська асоціація аграрних інженерів, а також Кіровоградська ОДА.

Варто відзначити, що в цьому році, відвідувачів чекала ще одна новинка - тест-драйв тракторів, де кожному бажаючому була надана можливість в якості водія випробувати всі позитивні  і негативні сторо ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 17.10.2016
« 1 2 ... 416 417 418 419 420 ... 427 428 »